zjentek

Mají kešu ořechy chutnat skoro jako kvasnice?

Je normálka, pokud jsou kešu ořížky chuťově zabarvený podobně jako pekařský droždí?

Marci, expirace pod kontrolou, ovšem kešu jsou BIO a chutnají jako droždí. Nevím, zda v tomto případě jím, co bych měl. A když se to tady nedozvím, nejspíš se to už nedozvím (s přihlédnutím k představě, co vše by bylo potřeba absolvovat při hledání pravdy).

Má-li někdo v hlavě možné způsoby realizací, jak SNADNO zjistit, PROČ relativně česrtvé BIO kešu z ŘETĚZCE chutná po droždí, podělte se, děkuji (;

Nejlepší odpověď
marci1

Kešu ořechy mají jemnou, nasládlou, krémovou chuť. Jím je pravidelně! 🙂 Zkus si zkontrolovat minimální trvanlivost.

zjentek

Avizuji, že si složitost otázky předem uvědomuji, děkuji. (;