Macbook nebo windows?

Rodiče my chtějí koupit k vánocům počítač nevím jaký si vybrat rozhoduju se mezi macbookem a windows chtěl bych počítač na Grafiku abych to mohl mít například adobe premiere pro c6 nebo illustrator nebo photosop to by byla práce. A dál na internet klasický věci na internetu.?? Děkuju:)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Apple je velice uzavřený systém - jakmile si něco od Apple koupíte, už musíte používat jejich produkty. Je to silně omezující. Já též hlasuji pro Windows.
Macbook i iPad jsem v ruce měl, pracoval jsem s ním a že by mne to nějak oslnilo, to říci nemohu. Samozřejmě Apple má něco do sebe a hodí se určité skupině lidí, pro domácího uživatele je jasná volba, pro grafika je to jedno. Z pohodlnosti a rozumné otevřenosti bych volil Windows.

Další odpovědi:

Pokročilý

Windows

Stříbrný

Pokud ti rodiče nabízejí macbook, neváhej a vyzkoušej. Počítače Apple jsou svět sám pro sebe, tyhlety aplikace, cos vyjmenoval, mají své protějšky i u Apple - nebudou to zřejmě tytéž, ale umí totéž a leckdy i na lepší úrovni. A spoustu už dostaneš přímo s noťasem, u Windows to budeš muset kupovat (nebo pirátit).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.