Jde přeinstalovat OS Mac na Windows?

Koupil jsem z druhé ruky macbook s OS MAC, ale nemůžu nic nového nainstalovat z důvodu házení hesla nějakého původního majitele,jde to přeinstalovat na Windows případně jak přeinstalovat Mac bez hesla?Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Kde je to heslo? V BIOSu nebo v MAC OS ?

Co kontaktovat původního majitele, aby heslo zrušil? Prodávat zaheslovaný notebook je podivné.

Kde jste ho koupil ? Jestli v zastavárně tak je dost pravděpodobné, že bude kradený.

Logicky, proč by někdo prodával zaheslovaný notebook, to logicky snižuje možnost ho koupit, když se do něj kupec nedostane.

Další odpovědi
Hlada

Nákup je podezřelý. Obraťte se na původního majitele nebo prodejce.

casey

A to jste si ho pri nakupu ani nevyzkousel? Podivnej nakup.

emba5

Dole v odkaze je návod na změnu admin. hesla.Jinak Windows lze na MAC nainstalovat pouze,pokud jsou na intel platformě asi od roku 2008

Zdroj: http://www.mac-info.cz/znovu­nastaveni-administratorskeho-hesla/