Bronzový

Má u nás negativní reklama úspěch ?

Jak je možné, že zatím co ve vyspělém světě jakýkoliv vážný prohřešek zaměstnance prakticky jakékoliv firmy může znamenat její konec, u nás například skorumpované politiky ( i když většinou neprokázaně ) si firmy naopak najímají a vyplácí se jim to tím, že lidi je začnou více vyhledávat a to spíše ze zvědavosti.
Nebo firma zaviní havárii, je o ni známo že lidem neplatí, služby jsou velice špatné a lidi je přesto vyhledávají!

Odpovědi:

Stříbrný

Dnes jsme řešili s kámošem toto - viz článek o odškodnění bývalého policejního ředitele.
http://www.ceskatelevize.cz/…
Otázky zní. Proč běžný zaměstnanec pokud udělá svému zaměstnavateli škodu tak jí musí uhradit. Většinou se zaměstnanec pojistí a platí jen částečnou spoluúčast.
Proč ministr, který udělal chybné rozhodnutí nemusí nic nahradit? A vlastně nemusí být ani pojištěn. A o potrestání ani nemluvě. A jako i v ostatních případech, kterých v současnosti více, tak většina to uhradí za jednotlivce.

Nemám tkový pocit...
;-)
K prvnímu odstavci - firmy si takové politiky najímají kvůli jejich kontaktům (politickým i ekonomickým) - a to se děje všude ve světě. Běžný zákazník firmy se s nimi přitom běžně vůbec nepotká.
Pokud jde o firmy s negativní pověstí - nevím, jestli takové firmy jsou obecně vyhledávány. Osobně mám jednu značně negativní zkušenost z Tesca, což znamená, že tam nenakupuju. Podobně mne dožralo chování přijímacího technika v jednom service - a přestože jsem na stížnost dostal omluvu a nabídku 20% slevy, nehodlám služeb toho servisu využít.
___
Naopak - pokud se potkám s dobrou službou, doporučuju známým danou firmu - a to funguje (i naopak).
;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.