poa.li

Jste schopni vidět své případné špatné vlastnosti?

Pokud ano, jak se bráníte jejich projevům? Dobré odpoledne…

Nejlepší odpověď
kropitko

Někdy jsem vzteklá, protivná, žárlivá, drzá, sprostá,,prostě potvora,,ale většinou zlatá jak andílek. Ty špatné vlastnosti ve mě probouzejí lidé, kteří mají ještě horší vlastnosti než já..

Jinak se svými vlastnostmi nijak nebojuji,,já tomu nechávám volný průběh,,
No a úplně ta nejhorší vlastnost kterou mám, tak to je ta, že co na srdci to na jazyku a většinou to řeknu ještě dřív, než se nad tím vůbec zamyslím,,prostě to k tomu mozečku ani nestihne dojít,,,

Další odpovědi
annas

Vim o některých, i když bych je přímo nenazvala špatnými, ale nežádoucími. Jsem si vědomá toho, že někdy jednám unáhleně, často se snažím druhým pomáhat, ale záměr je pochopený jinak. Trvá to dlouho, než si všechno v hlavě srovnám a vyrovnám se s tím. Částečně se mně uleví, když se někomu svěřím. Moc mně ubližuje mlčení…

iceT

Dobré odpoledne,mé špatné vlastnosti musí posuzovat někdo jiný než já,tím nechci ovšem říct,že jsem dokonalá-nejsem,a vím to.Jen si ta negativa ve vlastní osobnosti nepřiznám tak,jako nezaujatý pozorovatel.

rynek878

Beran – muž – psychologické vlastnosti znamení

Ten tvor, co tamhle telefonuje – je to nabité dynamo? Je to planoucí pochodeň? Je to exploze – nebo je to superman? Víceméně ano. Je to muž Beran, což je dost blízko. Doufejme, že víte, co hledáte. Jestli je to vzruch, od Berana ho dostanete fůry a zřídka nastane nudná chvíle. Ale jde-li vám o bezpečí a pohodu konejšivé lásky, jste na špatné adrese.

a s touto povahou já bojuju celý život,kdo má dost času,může to dočist do konce,90% je o mně:

Zdroj: http://www.zby­nekmlcoch.cz/in­fo/horoskopy/be­ran_muz_psycho­logicke_vlastnos­ti_znameni.html

vagra

Takovou schopnost mám a své negativní vlastnosti si uvědomuji.Jako snad každý,komu je dáno uvědomit si „své já.“
Mám dokonce i snahu jejich projevy minimalizovat.
Ne vždy,se však taková snaha setká s úspěchem.
Dovedete si představit život s člověkem,který nemá žádnou špatnou vlastnost?To bych své manželce nemohl udělat!
Takový život,by nebyl k žití!

bohunka1

Každý má špatné vlastnosti, já stejně jak kropítko taky rychleji mluvím než myslím a jsem upřímná až hrůza!!Někdy bych si radši měla dát přes pusu. Ale čím jsem starší tím to lépe zvládám, a za tuto špatnou vlastnost mě moji přátelé mají rádi. Vědí, že jim nikdy nebudu mazat med kolem pusy. Tak to není zas tak špatný:)

anonym

Schopný určitě jsem,ale žádné nemám,jen samé kladné,a tak neuvěřitelně vyvinuté,že náčelník Rychlých šípů je proti mně bídný padouch.

led

Ano a snažím sa ich tlmiť
Doplňuji:
Bubca ešte v Rusku máte konkurenciu
pionier Timur od Gajdara