Killer

Má to cenu?

Má podle vás cenu jít studovat něco v oboru civilního letectví (letecky mechanik, pilot, avionik, letuška…) když jde Čsa do krachu?

Nejlepší odpověď
led

Lietať sa bude naďalej a odborníkov stále bude treba, bez ohľadu, či ide niektorá letecká spoločnosť do krachu.

Další odpovědi
ponovotny

ano, není to žádný zanikající obor a alespoň budete od začátku studia lépe než v jiných školách chápat, že jazyky jsou důležité

tatanka

Je to velice krásný, užitečný a myslím,že važený obor. Kdybych na to měl věk tak bych do toho určitě šel.