Američanka

Má smysl kupovat stírací losy?

Co týden až 14 dní kupuji stírací losy v cenách 100,– i 200 Kč, někdy i za 500,– i před Vánoci i vánoční stírací losy, ale i tak pokaždé vyhraju bud hovno anebo aspoň 100,– i 200,–, čím to je, že 80% losů je bez výhry hlavně u těch za 20,– a 50,– kč?

Nejlepší odpověď
Drap

Kupuj pouze ty, které vyhrávají. Potom se to vyplatí.

Další odpovědi
Edison

Poptej si výherní plán. Uvidíš, že na losech, vlastně v každé loterii, i s vyplacenými výhrami vždy MUSÍ vydělat provozovatel těchto her.

quentos

Tak to mě pobavilo.
Čím to je, že 80 % losů je bez výhry? Inu, je to tím, že – jak si můžeš přečíst na každém losu – vyhrává každý pátý los. Takže to přesně vychází – jen 20 % losů je výherních.

nyjono

Jasně, že to smysl má. Jen ne pro kupující.
Z čeho se asi financují výhry???

Petr1491

Je to jako hrát automaty, nemá prostě smysl.