Avatar uživatele
MichalTy

Vyhráli jste někdy něco na stírací los?

Doplňuji:
Jen jsem se optal, protože jsem nikdy nic nevyhrál a chci vědět, jestli má smysl zkoušet to dál. Podobných otázek (nepotřebuji radu, jen se ptám na názor atd.) je tady hodně, nemyslel jsem si, že by vadilo otázku přidat. Pokud ano, ok, příště už jen prosby o radu při řešení problému.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? bolak, gagaga, krftwrk před 3705 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Džanička

Ano a mockrát.. Když to tak ± za 20 let spočítám tak asi 100×. Moje nejvyšší výhra byla 500 Kč. Nekupuji pravidelně, jen když mě los na přepážce na poště zaujme.. Nebo spíš moje děti. A klidně se ptej od toho tady ty stránky jsou, jen někteří zdejší uživatelé asi ještě za tu dobu nepochopili že nemusí na vše odpovídat. Pokud se jim otázka nelíbí jako např tahle.. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Ano, dokonce dvakrát. Jednou nový los a jednou 20 kč.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

Další stírací los, a na ten druhý nic. ☹

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?bolak Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Rozčilují mě osobní dotazy (např. jak dlouho jste s partnerem nebo co njetrapnějšího jste udělali), ale to jsme netušil, že se někdo najde drzost ptát se na majetkové poměry…
K čemu přesně tuhle informaci potřebuješ?
Doplňuji:
Otázku lze přece formulovat jinak, např. jaká je pravděpodobnost výhry (1., 2., 3…) na stírací los?
Myslím, že takováto informace je více relevantní.

Upravil/a: Hamon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

asi dvakrát, dvacku :{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

několikrát jsem skutečně vyhrál, to bylo radosti když se v tom okýnku objevila hláška „Vyhrál jste další los!“

ten další už bohužel výherní nebyl, ale tak nemůžu mít kliku pokaždý, žejo…

http://s0.uplo­ads.im/khvfp.png

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

ja to vlastne ani nevim :)
ja davam losy jako darky
at uz v rodine .., nebo uplne nekomu cizimu ( za nejakou pro me neuveritelnou ochotu )
proste jich mam porad par v penezence ( ted s prasatky ) a kdyz se hodi, tak daruji
a preji si moc, aby tam byla vyhra..to uz ale pak nevim ..nekdy uz toho cloveka nikdy nepotkam, ani nevim, jak se jmenuje, ani on o me

  • iv-

před 3704 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

Džanička: možná sis toho nevšimla, ale neodpovídám na otázky, které se mi nelíbí. Ale vyzvídat majetkové poměry je, podle mého, vzhledem ke zneužitelnosti přes čáru.

před 3705 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek