Pokročilý

Vyhráli jste někdy něco na stírací los?

Doplňuji:
Jen jsem se optal, protože jsem nikdy nic nevyhrál a chci vědět, jestli má smysl zkoušet to dál. Podobných otázek (nepotřebuji radu, jen se ptám na názor atd.) je tady hodně, nemyslel jsem si, že by vadilo otázku přidat. Pokud ano, ok, příště už jen prosby o radu při řešení problému.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Ano a mockrát.. Když to tak +- za 20 let spočítám tak asi 100x. Moje nejvyšší výhra byla 500 Kč. Nekupuji pravidelně, jen když mě los na přepážce na poště zaujme.. Nebo spíš moje děti. A klidně se ptej od toho tady ty stránky jsou, jen někteří zdejší uživatelé asi ještě za tu dobu nepochopili že nemusí na vše odpovídat. Pokud se jim otázka nelíbí jako např tahle.. :)

Další odpovědi:

Zlatý

Ano, dokonce dvakrát. Jednou nový los a jednou 20 kč.

Zlatý

Další stírací los, a na ten druhý nic. :-((((

Bronzový

Rozčilují mě osobní dotazy (např. jak dlouho jste s partnerem nebo co njetrapnějšího jste udělali), ale to jsme netušil, že se někdo najde drzost ptát se na majetkové poměry...
K čemu přesně tuhle informaci potřebuješ?
Doplňuji:
Otázku lze přece formulovat jinak, např. jaká je pravděpodobnost výhry (1., 2., 3...) na stírací los?
Myslím, že takováto informace je více relevantní.

Zlatý

asi dvakrát, dvacku :{)>

Zlatý

několikrát jsem skutečně vyhrál, to bylo radosti když se v tom okýnku objevila hláška "Vyhrál jste další los!"

ten další už bohužel výherní nebyl, ale tak nemůžu mít kliku pokaždý, žejo...

> http://s0.uploads.im/…

Diskuze k otázce

Bronzový

gagaga

ja to vlastne ani nevim :)
ja davam losy jako darky
at uz v rodine .., nebo uplne nekomu cizimu ( za nejakou pro me neuveritelnou ochotu )
proste jich mam porad par v penezence ( ted s prasatky ) a kdyz se hodi, tak daruji
a preji si moc, aby tam byla vyhra..to uz ale pak nevim ..nekdy uz toho cloveka nikdy nepotkam, ani nevim, jak se jmenuje, ani on o me
-iv-

Bronzový

Hamon

Džanička: možná sis toho nevšimla, ale neodpovídám na otázky, které se mi nelíbí. Ale vyzvídat majetkové poměry je, podle mého, vzhledem ke zneužitelnosti přes čáru.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.