Monyszek

Má někdo nějaký tip na jazykové kurzy?

Měla bych zájem udělat si kurz z německého jazyka s certifikátem. Má někdo nějaký tip, který by byl nejlepší? Jaká je jinak šance na trhu práce s certifikátem z NJ (např. B2)?

Odpovědi
HonzaK

Ja jsem prosla kurzem u spolecnosti Point007, sidli na Praze 8 blizko Krizikove a muzu doporucit. Také ve Skolske ulici mají desitky kurzu s certifikatama :) Anglictina je zaklad. Když budes mit další jazyk, urcite se sance na trhu zvysi :)