Gestas

Má cenu se za Castrovu duši modlit růženec?

Tipuji, že byl pokřtěný a biřmovaný katolík.

Nejlepší odpověď
dudu

Pokud to pomůže, tak bych se modlil za celou Kubu jako další chudou a nešťastnou zemí zmítanou politickou i hospodářskou nestabilitou. Závidím jim, že je neohrožuje islám.

Další odpovědi
briketka10

Osobně jsem ráda, že už není mezi živými.
Ráno, když hlásili tu zprávu v rádiu, tak jsem
ve skrytu " duše " jásala, ale nejsem věřící.

mosoj

Myslíš že o to stojí ?

Nuk nuk

Hochu zlatej, tos měl dělat, dokud žil. Teď už mu moc nepomůžeš.

Roman71

Myslím, že to bude mít stejný efekt, jako když mrtvolu navléknu do teplého oblečení.