Avatar uživatele
lilien97

Má cenu chodit k lékaři s pícháním na hrudi?

Už od soboty večer mě trápí píchání na hrudi , více na levé straně jakoby u srdce. Stávalo se mi tak jednou za 3 měsíce a pak po chvilce přestalo. Ale teď to trví míň, je to mírnější. Ale furt to pociťuju, ale jen při hlubokém nádechu, nebo při běhu, pohybu , a hlavně v ležení ( nejvíce v v ležení na levém boku). někdo mi řikal že to měl taky a že ho to přeslo. tak co myslíte? Mám s tim dojít k lékaři? nebo to nechat být?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3839 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
postcd

Udělej si studii, prohledej pomocí google.cz celý internet vše o příčinách a zkušensotech s pícháním hrudi a všechny citace, odkazy si vypiš, pak si to sesumíruj a možná budeš mít jasnější obrázek jak se zachovat. cenu jít k doktorce má, možná tě pošle na ekg

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Namísto, abys zítra tuto otázku opět opakovala, se !seber! a k tomu doktorovi si dojdi.
Nemusí ti být dohromady nic, ale taky takové „píchání na hrudi“ může znamenat, že se už moc dlouho ptát nemusíš…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Už jsem to tu psala, takže jde opět o opakovanou otázku a v mém případě o zopakování vlastní odpovědi.
Toto je nervového původu. Vesměs dojde k takovému píchání na hrudi pootočením žebra. Chce to zajít k lékaři, aby vylloučil jiné možné příčiny, ale jinak bude třeba s tím zajít na masáž (nejlépe ke sportovnímu masérovi) nebo k fyzioterapeutovi. Chce to pořádně protáhnout celý hrudník a žebra srovnat.
A ještě drobný detail – poctivě cvič, tohle se vracívá a dokáže to bolet hůř než bolest zad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mikee.nikee

Měl jsem stejné problémy, když jsem byl u doktorky řekla mi že je to kvůli páteři, ale jinak to není nic závažného a teď mně to už vůbec nepíchá. Ale radši tam zajdi, může to být úplně něco jiné :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

Fundovanou odpověď může dát jedině lékař.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Chce to dojít na záchod a pořádně se vyprázdnit. Mně to dělavaly zaražené větry,Jinak to chce koupit kvalitní rakev . Doma pomalu zkoušet.Jak se ti v ní bude spinkat.Ale jednodužší bude pžece jenom zajít k lékaři.Dokroři přece jenom tolik nekoušou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek