lilien97

Má cenu chodit k lékaři s pícháním na hrudi?

Už od soboty večer mě trápí píchání na hrudi , více na levé straně jakoby u srdce. Stávalo se mi tak jednou za 3 měsíce a pak po chvilce přestalo. Ale teď to trví míň, je to mírnější. Ale furt to pociťuju, ale jen při hlubokém nádechu, nebo při běhu, pohybu , a hlavně v ležení ( nejvíce v v ležení na levém boku). někdo mi řikal že to měl taky a že ho to přeslo. tak co myslíte? Mám s tim dojít k lékaři? nebo to nechat být?

Odpovědi
postcd

Udělej si studii, prohledej pomocí google.cz celý internet vše o příčinách a zkušensotech s pícháním hrudi a všechny citace, odkazy si vypiš, pak si to sesumíruj a možná budeš mít jasnější obrázek jak se zachovat. cenu jít k doktorce má, možná tě pošle na ekg

anonym

Namísto, abys zítra tuto otázku opět opakovala, se !seber! a k tomu doktorovi si dojdi.
Nemusí ti být dohromady nic, ale taky takové „píchání na hrudi“ může znamenat, že se už moc dlouho ptát nemusíš…

anonym

Už jsem to tu psala, takže jde opět o opakovanou otázku a v mém případě o zopakování vlastní odpovědi.
Toto je nervového původu. Vesměs dojde k takovému píchání na hrudi pootočením žebra. Chce to zajít k lékaři, aby vylloučil jiné možné příčiny, ale jinak bude třeba s tím zajít na masáž (nejlépe ke sportovnímu masérovi) nebo k fyzioterapeutovi. Chce to pořádně protáhnout celý hrudník a žebra srovnat.
A ještě drobný detail – poctivě cvič, tohle se vracívá a dokáže to bolet hůř než bolest zad.

mikee.nikee

Měl jsem stejné problémy, když jsem byl u doktorky řekla mi že je to kvůli páteři, ale jinak to není nic závažného a teď mně to už vůbec nepíchá. Ale radši tam zajdi, může to být úplně něco jiné :)

brillant

Fundovanou odpověď může dát jedině lékař.

elektrikář

Chce to dojít na záchod a pořádně se vyprázdnit. Mně to dělavaly zaražené větry,Jinak to chce koupit kvalitní rakev . Doma pomalu zkoušet.Jak se ti v ní bude spinkat.Ale jednodužší bude pžece jenom zajít k lékaři.Dokroři přece jenom tolik nekoušou.