Jit

Má bývalý manžel právo po šesti letech napadnout majetkové vypořádání? Šlo o nesporný rozvod, na základě dohody.

Doplňuji:
Všem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
hanny 2

V případě bývalého ministra,který odstoupil kvůli „odkloněným“ penězům,jsem zaslechla,že jeho exmanželka má ještě půl roku na to,aby napadla jejich majetkové vypořádání.Takže to znamená jen 3 roky,protože se rozváděli v roce 2008.

Další odpovědi
standa

jednoznačně nemá !

Drap

Určitě ne, pokud je to déle než tři roky od majetkového vypořádání.