Tisbo

Lze zjistit, jak dlouho vyzváněl zmeškaný hovor?

Ahoj, chci se zeptat, jestli jde nějakým způsobem dohledat, jak dlouho vyzváněl zmeškaný hovor. V aplikaci telefon vidím jen informaci, že hovor trval 0:00, což sice má svou logiku, ale je to pro mě nepodstatná informace.

Myslíte si, že mi je operátor schopen sdělit takovou informaci?

Vlastním telefon s Androidem 8.0 (konkrétně Galaxy S8). Napadlo mě, že by telefon mohl schovávat tyto informace někam do logu, ale absolutně netuším, jak se k němu dostat, pokud tedy vůbec existuje. Popř. nějaký log vibrací atp.

Všem mockrát děkuji za odpovědi.

Odpovědi
miroslav.bk

Neni to mozne, ani telefon nikam nic neuklada..

orestez

Tohle přece některé chytrácké mobily dokáží. Já takovou funkci v mém dobilu mám. Už první notifikační lišta nabízí info o zm. hovoru s podrobnostmi. (Zazvonilo 2×)

Dochy

orestez: Zvonilo 2× zpravidla znamená, že z daného telefonu byly 2 pokusy o spojení.

Ale jinak věřím, že bude možné najít alternativní „volací“ aplikaci, která i tuto evidenci povede…