Lgee

Lze získat složení pečiva v pekárně?

Včera sem měl cestu kolem pekárny a dostal sem chuť na crooasan ale jenže je sladký a není baleny takže nemůžu získat složení tak MŮŽE obsahovat aspartam, samozřejmě není to kobliha u těch je hodně .. ale lze získat složení? Kvůli tomu že sem nechtěl riskovat desítky hodin bolestí hlavy, a spousta dalších vedlejších účinků musel sem si koupit ten baleny.

Nejlepší odpověď
dr.luha

Prodejna je povinna předložit papíry od zboží (složení), když není umístěno alespoň v regálu vedle tohoto sortimentu.

Další odpovědi
da ny

U nás v pekárnách takové informace na vyžádání dostanu.
Sladké pečivo v posledních 2 letech mi od téhož dodavatele přestalo chutmat a náplně koláčků, šátečků změnily chuť a zmenšilo se jejich množství…
Protože mi takto přestaly chutnat i některé sušenky, tatran*y a jiné výrobky (šizení + palmový olej), zajmalo mne, zda regionální výrobce také používá palmový, kokosový tuk a jiné nedobroty. Dozvěděla jsem se, že to majitel „cpe“ do všeho..
Sladké tedy téměř nekupuji, pečeme doma. Chutná nám (i jiným) a víme, co jíme ;).