Killmen

Lze za opakované zapomínání na SŠ dostat 2 z chování?

Chodim na střední uměleckou průmyslovou školu do Hodonína a už několikrát jsem zapomněl DÚ a učitelka mi říkala, že je za to 2 z chování, a nevím, jestli mi jen nevyhrožovala. Neměla by se předtím udělit ředitelská důtka nebo tak něco?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, lze, záleží na konkretní škole.

Další odpovědi
Nechápavé

U nas je za 5 zapomenuti podminencne vylouceni :)

nosahosa

Možná to je, ale když podržíš učitelce dveře a hezky ji pozdravíš, určitě si to ještě rozmyslí. :)

ivzez

Je to možné.
Opakované zapomínání domácích úkolů = opakované neplnění povinností žáka.

xxx3

záleží na konkrétní škole a HLAVNĚ na jejím školním řádu – ten si každá škola může nastavit jinak.

Šidlo

to do akého ústavu to chodíte? toto máte v školskom poriadku?

čo má správanie spoločného s výkonom práce na predmete (výkon je aj domáca úloha)?
správanie je v prvom ,druhom aj treťom rade kázeň…

či vy poviete učiteľke: ,,vole, zapomnel sem úkol?" lebo to už je na 2 z chovania