wences

lze z exekutorů vymáhat ušlí zisky z pozastavené činnosti a z jakého paragrafu?

mám pozastavenou činnost v souladu exekučních systémů na dobu desetilet a ztoho miunikají finance, protože se vtéto situaci nedá podnikat, a anvíc to jsou exkekutoři kteří jsou kárně stíhání z jejich podvodů.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud je zastavena činnost neoprávněně, tak lze podat trestní oznámení a požadovat i finanční vyrovnání za ušlý zisk.

wences

a jaký je natuto situaci i trestní paragraf z požádání za vyrovnání ušlého zisku?