Pokročilý

Lze si stěžovat na učitelku, která učí na základní škole ?

Už delší dobu přemýšlím, jestli se dá na podat nějaká stížnost na učitelku, která zároveň vykonává i práci výchovné poradkyně nějaká stížnost. Výuku nezvládá, neumí si rozvrhnout hodinu a tak tam sedíme vždy ještě 20 minut po konci vyučování a do testů z chemie dává otázky ze zeměpisu. Ale vrátím se k původní otázce ... lze si na ni stěžovat jinak než u ředitele školy kde už na ní bylo stížností až až ? Např. podat návrh na nějakou inspekci nebo něco takového ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nejprve pošlete písemnou stížnoost řediteli, pokud to nevyřeší, stěžujte si na obci, ZŠ spadá pod obec.

Další odpovědi:

Bronzový

Já si kdysi taky stěžoval na učitelku, neuměla naučit, musela mi to vysvětlovat jiná učitelka, dávala známky podle chování a ne podle toho, kdo co uměl a testy nezvládali ani nejchytřejší ze třídy. V mém případě stačilo říct řediteli, ten si to zkontroloval a do roka byla pryč :)

Bronzový

Nějak se mi nechce věřit, že "tam sedíte vždy ještě 20 minut po konci vyučování" a nic se neděje ... Pokud by to byla pravda, tak nevěřím, že by ředitel po informování nezasáhl (čímž neříkám, že vás tam někdy nemohla držet, a proto teď na ni máte pifku). Takže navrhuji: 1) nejprve bych si shrnul fakta pro podporu toho, že "nezvládá výuku" (co, kolikrát, jak často ...), 2) vyslal bych třídní delegaci, která by to předala řediteli, 3) pokud by na vás dlabal nebo jeho reakce/vysvětlení nebylou spokojivé, tak bych do toho zapojil rodiče, 4) pouze v případě, kdyby ji ředitel prokazatelně kryl, bych to řešil mimo školu.

Stříbrný

Stěžujte si třídnímu učiteli. On už by měl vědět, jak postupovat.
Doplňuji:
U ředitele školy kde už na ní bylo stížností až až? Ve vaší škole ředitel žákům říká, na které učitele mu chodí stížnosti? Tomu se mi nechce věřit.

Bronzový

To je bohužel naprosto normální.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2415
Zlatý Drap 1488
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.