Lze si ochočit ženu?

Nejlepší odpověď
annas

Záleží na tom, v jakém smyslu.

  1. Zkrotit ji, pokud je třeba zlá, hubatá, příliš hrr, ve významu zmírnití její chování. Jde především o dominantní ženy, které chtějí ovládjnout muže.
  2. Ovládnout ji, zbavit ji samostatnosti třeba v rozhodování atd.

--
Těžko říct, ale ten, kdo chce někoho ochočit, nesmí být sám agresívní, neústupný, přiznat pravdu, jednat asertivně. Ale přece existuje rovnoprávnost?

Není někdy snadné žít s ženami, ale ani bez nich. Neříká se o ženě, že je plémě hladí, kdo ji hladí, toho zradí, po kom touží, toho souží?

Takže všeho s mírou, nic nepřehánět…

Další odpovědi
Drap

Jak kterou. Některé jsou rády ochočovány, jiné nikoli. Obecně však lze říct, že ve většině případů to neni možné. Každá žena je svérázná osobnost a nenechá si do své osobnosti nikoho zasahovat.

zjentek

Samozřejmě. Po celou dobu, po kterou z toho bude ona těžit. Déle ne, déle to nejde. ;)

marci1

Pokud je to tzv. „slepice“, která se nechá, tak ano. Rozumná, chytrá a sebejistá žena se nedá. A ženu si touží ochočit jen „macho“. 🙂

dubraro

Asi ano. Každého lze zlomit, zotročit. Ale jednak prostředky k tomu jsou nemorální a mnohdy i nezákonné, druhak lze pochybovat o tom, k čemu by vlastně taková žena potom byla.

krejci

Si upadl?

pizlicka

😁