Avatar uživatele
with.love

lze si nějak ,,vypěstovat" alergii?

Doplňuji:
…bože…
neptám se proto, že bych nějakou chtěla. naopak. zajímá mě, jesli jsem si k těm co mám (potravinové) nedopomohla nevědomě sama.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3974 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Conchus

Myslím, že ano. Já jsem si poměrně snadno již v útlém věku vypěstoval alergii na blbce

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Ano, například nadměrným pobytem v alegizujících prostředích:
http://alergi­ena.webnode.cz/vznik-alergie/
Doplňuji:
Edit: ..alergizujících..
Také i nadměrnám požíváním potravin s alergeny a osobně bych ještě řekl, že u dětí přemrštěnou snahou o vývin v téměř sterilním prostředí..
Mladý orgaismus se musí v ranném dětství s alergeny seznámit, aby si mohl vytvořit obranné látky.

Upravil/a: beer

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

WoW …Budes asi jedina ktera se chce venovat pestovani alergii zajimavej konicek ale proti gustu zadny disputat..:D
ale jinak kazdej ji dostat nemusi nekomu staci malo …tak napriklad si poloz otazku jak alergie vznika tak treba k ni prispiva

vice domacich mazlicku ..
Vice pokojovych rostlin…
domaci znecisteni …
znecisteni ovzdusi …
koureni..
atd …pouzij google ..vznik alergii

..takze pokud si poridis 2 potkany ..1 hafana ..3 kocky .budes zit ve spine ..odstehujes se do Ostravy nebo do Prahy kde je znecistene ovzdusi ..a Budes bafat 40 spinek dene tak mas docela dobrou sanci ji chytit …
take svou velkou roli v tom hraje dedicnost pokud byl nektery z rodicu alergik tak mas 30% sanci v tom ze ji chytis taky …

Doplňuji:
Vzdyt ja jsem te pochopil …:D …Boze mi rikat nemusis staci badisko …
tady jsem uvedl nejake informace jak je muzes ziskat ..

vice domacich mazlicku .
Vice pokojovych rostlin…
domaci znecisteni …
znecisteni ovzdusi …
koureni..
atd …pouzij google ..vznik alergii

take svou velkou roli v tom hraje dedicnost pokud byl nektery z rodicu alergik tak mas 30% sanci v tom ze ji chytis taky …

priciny alergii..https://www­.google.ie/se­arch?client=o­pera&q=priciny+a­lergii&source­id=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest
vznik alergii…http://www­.bing.com/sear­ch?q=vznik+aler­gii&qs=n&form=QBLH&fil­t=all&pq=vznik+­alergii&sc=0–7&sp=-1&sk=

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
danyy

Já sem si vypěstoval alergii ve 12 letech na blbce od té doby jí mám do teď :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
celie

moje známá byla do 40 let bez alergii a později má snad jednu za druhou a ted ji zjistili alergii na lepek.Já jsem taky byla pořád zdravá a ted mám alergii na pyl.Záleží na imunitě těla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Tělo se snížením imunity začne bránit proti „vetřelcům“. Může to být kdykoliv a na hodně druhů potravin. Zčásti je alergie dědičná, nebo se časem vytvoří sama. Nejčastěji to bývá alergie na citrusové plody, jablka, mořské živočichy, kakao, vejce, mléko, ořechy, celer a plno dalších. To je, co se týče potravinové alergie.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví