Bronzový

Lze nějak poslat dopis přes poštovní schránku, aby úspěšně došel příjemci i bez známky?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

O "poštovních budkách" jsem v životě neslyšel, to je nějaká novinka?
Pokud máte na mysli poštovní schránku, tak dopisy obvykle dojdou i bez známky, ale poštovné se vymáhá po příjemci, kterej vám pak zřejmě pěkně poděkuje.

Další odpovědi:

Bronzový

Napíš na obálku " Porto platí príjemca "
Al uveď aj adresu odosielateľa.

Zlatý

Pokud chceš poslat něco zaměstnavateli, doporučuji poslat to na poště "doporučeně". :-))

Zlatý

Já jsem se na to kdysi ptal na samotný poště, a fakt že mi řekli, že to opravdu dojde i bez známky. Na druhou stranu jsem kolikrát posílal obálku se známkou která nedošla... a to jsem ji podával přímo na přepážce.

Jinak ale je to celkem logické, čas od času se stane že se ve schránce prostě sloupne z některého dopisu známka, a na obyčejné dopisy se odesilatel psát nemusí, takže jedné co na té obálce je, je pak jméno adresáta.

Diskuze k otázce

Bronzový

minerz

Díky queontosi. Jo myslel jsem schranky ne budky. :D To delaj ty telefoni budky. Takova castecne podobna vec. Schranky jsem myslel ze jsou jen u domu, bytu a tak podobne. Jinak pokud to plati prijemce kdyz je to bez znamky, tak si ji sezenu, pac posilam neco zamestnavateli. Tim si mi zachranil krk, pac uz jsem to chtel poslat bez dni. Prave se chystam s tim vyrazit.

Zlatý

briketka10

vtipnéé :-D

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 566
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.