atlas

Lze na střední škole používat kalkulačku?( při písemkách)

Nejlepší odpověď
www

Je t různý na některé škole ano,na jiné ne.

Viz školní řád konkretní školy !
Doplňuji:
Najdeš tam pravidla, ve kterých případech lze, či nikoliv.

Další odpovědi
Kiti

Je t různý na některé škole ano,na jiné ne.

Většinou se smí, ovšem jenom pri matematice a fyzice, při češtině ti asi neprojde

anonym

Je t různý na některé škole ano,na jiné ne.

Já bych řekl, že v anketě chybí ještě možnost – v jakém předmětu a při jaké písemce!!
SŠ jsem skončil před 30 lety – a i tehdy, když kalkulačka zdaleka nebyla běžná (v Rusku byla pouhým předmětem debat v anarchistických kroužcích…), bylo možné ji při některých písemkách v matematice, fyzice či chemii používat – škola měla pro tyto případy kalkulačky erární – pro ty, kdo neměli vlastní.

eso123

Je t různý na některé škole ano,na jiné ne.

Většinou podle vyučujícího, věci, kde se počítá první stupeň ZŠ tak bych řekl, že asi ne, ale násobení a dělení desetinných čísel a podobných těžších početních úkonů nejspíš ano.