Lze kadibudku mechanizovat, aby ty fekálie cestovaly spodem nějakým tunelem přes pás třeba rovnou do jámy s hnojem?

Nejlepší odpověď
gecco

Yes, of course…
😉
Jakej mechanimus stvoříš je jen na tobě…
😉

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Pokud jsi zručný kutil a opravdu chceš tento „problém“ řešit, aplikuj vzor „oběžného shrnovače chlévské mrvy“, který se používá v kravínech.
Jde o řetězový dopravník, který se pohybuje na dvou ozubených kolech, mezi kterými je na plocho položen a po cca 30 cm jsou hrabla z U profilu. Řetěz-dopravník je poháněn motorem. Pokud by jsi opravdu potřeboval, pošli e-mail, zašlu náčrt v příloze.
Na běžný dopravníkový pás by se fekálie lepily.