Littl3

Lze dostat peníze ze Steam zpět na Paypal?

Dobrá den, mám na Steamu (obchod s hrami a věcmi do her) věc do jedné hry, přesněji stojí 90 euro, je nějaká možnost nechat si poslat peníze na Paypal, když danou věc prodám?

Odpovědi
adamvosvrda1

Myslím, že ne, ale můžeš to prodat přímo někomu bez využití Steam obchodu… Najdi si na internetu trade stránky dané hry a nabídni danou věc.. Pak se s ním domluvíš a on ti za to pošle peníze na Paypal. Většinou v těchto obchodech není důvěra, jelikož nikdo nechce udělat první krok. Tak se využívá tzv. prostředníků, kteří za svoji práci berou menší poplatek :)