Avatar uživatele
anonym

Lze cestovat do budoucnosti nebo do minulosti?

Od té doby co jsem slyšel o stroji času se snažím si jej představit a nejraději bych jej i používal ale to je zatím mimo moje možnosti.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Elk, briketka10 před 4321 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Protiva

Nelze časem cestovat

Doplňuji:
Co kouříš?

Upravil/a: Protiva

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Jiná možnost

Doplňuji:
Jde do budoucnosti i minulosti pomocí astrálního cestování. Někteří cestují na obě strany pomocí snů. Někteří jedinci si dokonce myslí, že je to nesmysl , cestovat časem

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Do minulosti i do budoucnosti

je ale velmi nutné,nechat vše jak má být,nesnažit se měnit chod událostí,jinak by se v minulosti i v budoucnosti mnohé změnilo.

Tak např.kdyby terminátoři neposlali ze své současnosti do minulosti T1000,aby zlikvidoval S.Connorovou,bu­doucí matku vůdce odboje,ona by se nikdy neseznámila s otcem svého syna,syn by se nikdy nenarodil.Když S.C. zničila T1000,kousek po něm zůstal,a tak lidi mohli vytvořit inteligentní stroje,které se posléze staly hrozbou pro lidstvo.....no a tak pořád dokola.
Ale předpokládám,že Terminátora jste asi stejně neviděl,stejně tak ani Návrat do budounosti,takže to je stejně zbytečné.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
SajmonModer

Do minulosti i do budoucnosti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Do budoucnosti

Jasně že jo, cestujeme přece všichni…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Do minulosti i do budoucnosti

Doplňuji:
Jisté možnosti nabízí Einsteinova teorie relativity, jen je to zatím nad naše současné technické možnosti

Upravil/a: Michal Kole

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jiná možnost

Představa asi stačit nebude. Chtělo by to si ho sestrojit.
Tak uvažuji, kam by ses asi vypravil Ty a docházím k závěru, že nemám zapotřebí ani nic urychlovat, ani se nikam vracet. Napravovat minulost nemám zapotřebí a přeskakovat někam do budoucna bez zkušeností, které mne tam mají dovést, to taky není správná cesta.
Objevit se někde v době s rozdílem času o plus, mínus několik století? To bych také nechtěla. Chyběly by mi návaznosti.
To už je lépe „požít“ a realita začne hned vypadat docela jinak. Ani není třeba stroj času.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Do minulosti i do budoucnosti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Jiná možnost

a film Stroj času tam se taky cestovalo néé ten se mi moc líbil..
mám ráda Guy Pearce
http://www.csfd­.cz/film/13542-stroj-casu/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bironc

Jiná možnost

Doplňuji:
Podle současný teorie je to tak, že teoreticky: cestovat časem do budoucnosti můžeme, ale do minulosti jen do doby, kdy byl stroj času vynalezen. Před tuhle událost se nedostaneme. Kdyby to ale šlo, tak prakticky každé „přistání“ v době před startem vytváří alternativní realitu, čímž nám samotné cestování směrem vzad navždy zavírá dveře do skutečné reality původního startu. Tzn. pro vašeho partnera, který žije v původní realitě, ze které jste odstartovali, by to bylo, jako kdyby jste odletěli a už se nikdy nevrátili. Takže cestování vzad nedoporučuju 🙂

Upravil/a: Bironc

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek