Kajuss Noime

LR nebo MARY KAY ?

Zdravím,
jsem studentka a jelikož nikde nejsou brigády, které by mi vyhovovaly, tak chci zkusit formu podnikání buď u LR nebo u MARY KAY. A tímto se chci zeptat lidí, kteří zde pracují nebo s tím mají zkušenosti, co z toho by mi více doporučili a proč. Díky

Odpovědi
ReHu

Ani jedno.
Jsou to jen prodejci, kvalita průměrná, je jich jak maku a odměny – podle toho, jak se snažíš.
Ale co se tam naučíš? Kde je nějaká hodnota navíc?
Ale jestli chceš jen pá korun navíc a nějakou dobu prodávat, proč ne.

anetanet

Ahoj, já jsme taky studentka, před necelými dvěma měsíci jsme se registrovala do LR . Za prosinec jsme si vydělala docela dost jen prodejem. Je dobré být v dobré skupině, mýd dobrého sponzora a můžeš si začít tvořit svůj tým :) tam už ty částky co se dají vydělat nejsou zanedbatelné. Když se budeš chtít na cokoli zeptat, napiš na mail :)
jinak s Mary Kay zkušenosti nemám, takže s tím poradit nemůžu