Kajuss Noime

LR zkušenosti

Dobrý večer, děláte prosím někdo LR? Prosila bych o nějaké stručné shrnutí atd. o čem to vlastně je, ja kto funguje atd. Žádnou kritiku prosím, té je na internetu plno. Díky, hezký večer Neumannová 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

S LR mám dlouholeté zkušenosti. Je to klasický MLM. Osobně jsem neměla zájem vytvářet pod sebou obchodní strukturu, takže jsem si jezdila nakupovat kvalitní kosmetiku a báječné parfémy přímo do skladu v Hrabůvce, nebo je nechala posílat na dobírku. Kosmetika je dobrá, ale cenově náročná. Parfémy jsou kvalitní.
Pokud chcete zhodnocení, tak byste měla přijmout ale jak chválu, tak i tu kritiku.

Další odpovědi
Pájo

Problémem každého MLM je fakt, že Vás dříve či později může dostihnout zjištění, že prodáváte (nebo se snažíte prodávat) zboží, u kterého nejste přesvědčená o jeho kvalitě nebo ceně (pro konečného zákazníka)… tento rozpor Vás prověří… buď to budete to dělat jen kvůli zisku nebo nebudete vydělávat. Je to jen Vaše volba, MLM strategie jsou sice funkčním maketingovým modelem, ale mnoho štěstí Vám do života přinést nemusí.

briketka10

Nekonkurences­chopné, předražené šunty a armáda vtěrek s vymytým mozkem, zaslepených vidinou astronomických výdělků – to je MLM a firma LR Ti nabídne startovací balíček, který budeš muset udat, jak se s tím sama popereš bude jen a jen na Tobě..
už jsi byla na jejich semináři ??
tady je na ně kontakt :
http://www.lr-czech.com/

terry

No…a jde ti o výrobky nebo o strukturu a fungování systému.
(nemám s LR nic společného)
Obecně je MLM systém s budouností, funguje již mnoho desítek let, ale různé firmy si jej upravují podle svého a více, některé méně, spravedlivě.
Osobně bych si zjistila čím se firma zabývá, jaké má školící systémy, jak je dlouho na trhu, jaký má obrat a jestli se obrat zvyšuje a také jak funguje podpora týmu.
Co se týče LR, jako firma mě to příliš neoslovilo.
Doplňuji:
Pokud je na netu plno kritiky, chvála tam není a tady kritiku číst nechcete, pak bude těžko něco napsat.
Jen bych ráda doplnila, že samotnou registrací asi stejně nic moc nezískáte.
Kvalitní firma má zájem na osobním růstu a na vytváření stabilního, trvalého příjmu. To ale poznáte při pár rozhovorech s tím, kdo vás kontaktoval. Můžete si také promluvit s někým dalším z týmu, abyste si udělala lepší obraázek.
Dobrý potencionální kolega by vás nepřemlouval, zajímá ho, co chcete, co potřebujete a podle toho pro vás buď nabídku má nebo nemá.

mt007

Jsou ted nové obchodní podmínky a výrobky lze zakoupit pouze na eshopu bez slevy a nebo přes LR Partnera.Firma zakázala prodej na různých eshopech.Doporučuji přímo kupovat na eshopu LR na ostatních eshopech nedoporučuji.Jinak to jsou skvělé výrobky.Mohu jen doporučit a kdyby někdo chtěl vědět víc,rád Vám vše vysvětlím. :)