Bedy

Logy Hijackthis – KDO je MAŽE?

Kdo tady maže logy nebo celé otázky týkající se výpisů z program Hijackthis a dalších? Žádám dotyčného/dotyčné, aby je nemazali. Slouží to dobré věci. Díky.
Doplňuji:
Samozřejmě že se nikdo veřejně nepřizná, to snad bych ani neočekával.
Podívejte se, já těm HJT logům celkem rozumím, s Hijackthisem dělám několik let a když má někdo nějaký problém, tak se ho snažím přímo, jasně a kvalitně vyřešit, ne tady všelijak čarovat, zkoušet jestli to vyjde nebo ne…
A když už lidi položí dotaz tady, tak proč je odkazovat jinam, když tady na to lidi jsou? Přesměrovávání na nějaká jiná fóra (byť tedy specializovaná) této poradně moc nepomáhá, protože lidi se pak sem nebudou vracet.

Nejlepší odpověď
badisko

Pridavam se na stranu uzivatele bedy…pokud se v tom vyzna .(a ja vim ze v PC je dobrej)…tak proc ne?… Navic to lidi davaj protoze je tu i kategorie.. pocitace..internet atd…a pokud nekdo prijde se zeptat sem… asi maj duvod proc nechodi na jine stranky…a esly je to delsi ..tak asi vydite ze je to log..tak to nectu …tohle prece neni zamerene jen na otazky stylu (jaka ja tahle pisnicka )…admin to.. asi nemaze ten nato z vysoka vite co…lidi si chodi pro otazky a pro pomoc ..tak proc jim tu pomoc odpirat …huaaaa a ted kamenujte …!!!

Další odpovědi
Sůwa

Taky jsem si toho všimla a nechápu, proč by to mělo někoho obtěžovat. Všichni co tu jsou, sedí u nějakého typu PC a trochu poučení ještě nikomu neuškodilo. Pokud mne nějaká otázka nezajímá tak ji neotevřu, ale naopak se ráda dozvím něco nového 🙂

cochee

Nejspíš admin. Já jsem tu ještě nikdy HJT log neviděl, tak asi jsou mazány usilovně. Domnívám se, že několik stránek dlouhý text sem na diskuzi nepatří – fórum je zde typu „otázka – odpověď,“ tohleto by pro téměř všechny působilo ve smyslu obtěžujícím, na mě osobně to tak působí i na specializovaných fórech o škodlivých programech. Není přece problém udělat to elegantně tak, že to pověsím na nějaké veřejné úložiště a sem dám jen kratinký link. Přece když tady chci ukázat třeba nějaký obrázek, taky tu sem necpu přímo ty megabajty (nehledě k tomu, že to nejde 🙂 ), ale odkaz na internetový zdroj.

briliant

  1. kdo je maže se nikdo nepřizná
  2. výpisy z programů Hijackthis apod. je vhodnějí dávat na stránky zabívající se problematikou PC.
  3. Na tyto logy je na internetu dost stránek, které se přímo tímto zabívají.