zvonisek

Líbil se vám vánoční projev?

Odpovědi
Drap

Slyšel jsem několik projevů. Který myslíš?

Rokio

Neviděl jsem vánoční projev prezidenta naší země.

Gus_Fring

Přineslo to mně, i celé pražské kavárně, spoustu bolesti. Jinak, jak psal Dominik Feri na IG, díky Andrejovi (sám měl novoroční projev) jsme dosáhli tak vysokého roku jako je rok 2020. To se za Kalouskovi vlády nepovedlo!

anonym

Neviděl jsem jej a ani nemám v úmyslu to dohnat nějakým záznamem. Zeman není můj president, nevolil jsem jej a toho člověka si hluboce nevážím, nemám potřebu sledovat z jeho úst novoroční projev. Je zřejmé, že projev bude buď vytříbený a naprosto nic neříkající (v tom případě mu jej napsali jeho poradci) nebo plný osobních útoků a potměšilých invektiv (v tom případě si jej sice napsal sám, ale na nový rok rozhodně nepotřebuji nic takového poslouchat).