Pokročilý

Bez jáké pohádky/filmu pro Vás Vánoce nejsou Vánocmi?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ve svém věku se již obejdu i bez pohádek. A pokud možno tak televizní pořady vyměňuji za nějakou jinou zábavu.

Další odpovědi:

Bronzový

Mrazík.

Zlatý

Vím natuty, že mi to nikdo nebudete věřit, ale třeba 'Tři oříšky pro Popelku' jsem ještě v celým svým životě ANI JEDENKRÁT neviděla. Přísahám!!! :) Nedokážu definovat, co se mi na tom filmu příčí, ale cosi zkrátka jo. Působí na mě jaksi mdle, křečovitě, studeně...vůbec z něj nemám takový ten přijemný, teplý pocit jako by člověk z pohádky měl mít. Vždycky jsem se vydržela koukat jen pár minut a pak šup šup, přepínala jsem na jiný kanál :)
Co ale u mě o Vánocích doopravdy boduje, to je jednoznačně 'Sám doma' 1+2, Mrazík, stará černobílá (!) Popelka s Evou Hruškovou, Princezna se zlatou hvězdou na čele, Pyšná princezna, animovaný Polární expres...a co byly natočeny Pelíšky, tak i Pelíšky. Geniální film! :))

Za nejlepší český pohádky považuju 'Byl jednou jeden král' a 'S čerty nejsou žerty' - bez nich moje Vánoce opravdu nejsou Vánoce :)

Stříbrný

Popelka :) proto mě štve, když ji dávají i někdy přes rok... :( jednou za rok, se svítícím stromečkem a cukrovím na stolku je to prostě ta správná atmosféra :)

Pokročilý

Mě se líbí Tři oříšky pro Popelku, Nesmrtelná teta, S čerty nejsou žerty, Sám doma.Nebudu tvrdit, že TV nemusím o Vánocích mít, ale je fakt, že bez toho by Vánoce nebyly úplně kompletní :-)

Zlatý

Princ a Večernice a Perinbaba, ale posledních pár let i Anděl Páně.

Stříbrný

Novoroční projev prezidenta republiky.

Pokročilý

Nedá se říct že Vánoce pro mě nejsou Vánoci jen kvůli tomu že se nemůžu podívat na Popelku, ale moje odpověď je Tři oříšky pro Popelku. Je to taková klasika. :) Vždycky se na ní dívám a i když už nejsem malá tak jsem do ní zažraná jak malá holka :)

Pokročilý

Já se moc na pohádky nedívám. Ale vánoce nejsou vánocemi bez ďábelský santa, nebo Santa má bráchu. dávají to většinou na Nova cinema

Zlatý

bez Popelky a nějakých starých ruských co dřív vysílali..

Pokročilý

Už dlouho, celá léta je mě smutno po francouzském filmu Země, odkud přicházím a taky po sice černobílém americkém filmu Dar Lásky, podle jedné krásné povídky od O'Henryho. Je dost známá, on na ní obdivuje krásné dlouhé vlasy a jediné, co má cenného, jsou památeční hodinky. A jejich dar spočívá v tom, že dívka si nechá ostříhat vlasy a za ně mu k Vánocům koupí řetízek k hodinkám, on prodá hodinky a koupí jí krásný hřeben do jejích vlasů. Byl to moc krásný film....

http://www.csfd.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 574
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.