dust8

Líbí se ženám líbání krku?

Odpovědi
Edison

Hloupá otázka. Jak kterým. I někteří muži jsou na to velmi citliví. Někteří pozitivně, třeba mě to bere, jiní negativně.

anonym

… minimálně u jedné vím jistě, že ano a u ostatních to zřejmě bude otázka jejich vlastních osobních preferencí. Můžeš to zkusit a když se to bude líbit snadno to poznáš, pokud ale dostaneš záhy kabelkou po hlavě, neměl bys zkoušet raději nic 🙂