dudu

Jaká by byla Vaše bezprostřední reakce, kdybyste šli po ulici a viděli dva chlapy, jak se vášnivě líbají?

Zamyslete se prosím a poté popravdě vyjádřete k situaci, kdy se veřejně na ulici vášnivě líbají dva chlapi. Zůstali byste navenek i v tzv. v duchu klidní, anebo v podvědomí sotva ustáli veřejné projevy této odchylky? Musí být jeden zrovna vyznavač islámu ,aby v podobné situaci jednal nepřiměřeně?
ad lejdy.můn – tak především se domnívám, že komolení jazyků i v něčem jako adresa by nemělo být povoleno. A za další mám dojem, že můj dotaz je formulován docela jednoznačně a důvod k tvým scestným úvahám nezadává.

Nejlepší odpověď
lejdy.můn

Mám to jako chápat tak, že považuješ za ospravedlnitelný to, co se teď stalo v Orlandu? No to teda potěš koště..doufám, že nemáš vnuky, u kterých by ještě hrozilo, že se ti takto perverzně zvrhnou. 😉

Mě osobně vadí jen ti ultra obrnklí ‚homo‘, kteří mají potřebu vytrubovat do světa, jak jsou pyšní na to, co jsou… a nebo si dokonce hrát na nějakou ‚nadrasu‘. Já plně respektuju je i jejich práva, dokonce jim upřímně přeju, aby se jim podařilo ten jejich coming-out ustát před rodinou i celým okolím… ale co si budeme povídat: jsou to oni, kdo jsou jiní. Takže hrát si na něco víc, to jediný bych snad byla ochotna nazývat jakous-takous provokací.
Jinak jsou to ale lidi jako ty nebo já, a nevidím jediný důvod, proč by mi měli vadit oni nebo jejich láskyplný projevy. Zvlášť když je praktikují na hájeným prostoru JEJICH klubu. Uznávám, že mi chvilku trvalo, než jsem se naučila projít kolem takovýho páru a nehodit po nich zvědavým (!) pohledem, ale jako všechno ostatní, je i tohle o zvyku. Uvidíš podobný výjev pětkrát, desetkrát… a už ti to vůbec nepřijde. 😉

Milionkrát víc mě pohoršují ta čuňata v rouše člověčím, co se za bílýho dne (a ve střízlivým stavu) nestydí vytáhnout toho svýho ‚kašpárka‘ a o nejbližší dům, sloup, patník či keř vykonat svou potřebu. Že kolem chodí druzí chlapi, děti, dámy…no bóóže, vo co de, že? 😁

Doplnění:
Dudu, prosím tě, nakopni mě nebo aspoň trkni, poněvdaž se nějak nechytám: jaký komolení, jaký jazyky, jaká adresa?? Kdo komu co zkomolil??

A jo, právě proto, že ten dotaz byl položen vcelku jednoznačně, tak jsem napsala to, co jsem napsala. Když máš k homosexuálům natolik vyhraněný postoj, že svým způsobem chápeš pohnutky střelce z Orlanda, pak teda vůbec netuším, co je zcestného na mých úvahách, že ani u svých vnuků by ses s pouhým vyděděním (jakožto trestem) nespokojil.
Mimochodem, viděl jsi film Philadelphia? Doporučuji zkouknout. 😉

Další odpovědi
redy

Abych řekla pravdu, mně se nelíbí, když se na ulici kdokoliv s kýmkoliv líbá.

Nikdy jsem neměla potřebu se takto předvádět před lidma.

Jasně že je to jejich věc, jsou mi někde u pr…

anonym

Přidal bych se k nim. 🙂

Hans51

Zůstal bych navenek i tzv. v duchu klidný, stejně jako kdybych viděl líbající se heterosexuální pár. Jsou to lidé jako všichni ostatní.

michalo

Navonok by som zostal klidny. Vnutorne je to pre mna vzdy trosku sok lebo nie sme zvyknuty vydat takyto prejav lasky na verejnosti, takze sa citim mozno trosku nekomfortne. Ale inac s tym problem vobec nemam

Drap

Navenek bych zřejmě zůstal klidný, nekomentoval bych, ale úplně normální mě to nepřipadá. Je to sice jejich věc, ale.........

zjentek

S pravdou problém nemám, to se nemusím ani zamyslet- myslíš jazyky do krku a tak? Nemusím být homofob ani Arab k tomu, abych na ně okamžitě zaútočil, ať mažou někam do soukromí, abych byl ušetřen to vidět, pánč nejsem nijak povinován tam na veřejný ulici s nimi zvracet. Normálka bych jim tu idylu po dobu, kdy jdu okolo, ukončil, na to můžouz vzít jed ..no ale kdyby to bylo před jejich klubem, tak bych samozřejmě držel zobák, aby náhodou nepískli a já nenalapal ..nedejbože by mě tam inzultovali stylem- co se do mě vejde!

Kulpix

Minulý týden jsem tohle viděl…
Mám k lidem respekt, takže mi to bylo tak nějak jedno.

ten který je

Zůstal bych klidný,ale výraz v mém obličeji bych asi nezamaskoval.Hnusí se mi to.

mojitek

rozhodně bych si odplivnul.
ad Barbakan : zvrhlíku :D

quentos

Ano, zůstal bych navenek v klidu. V duchu bych to ale odsoudil úplně stejně, jako kdybych viděl veřejně vášnivě se líbající heterosexuální pár. Takovéto projevy na veřejnost prostě nepatří, ať už mezi mužem a ženou nebo mezi příslušníky stejného pohlaví. Hraničí to s exhibicionismem, mají si to nechat na doma, do postranních uliček nebo do lesa, kde to nikdo nevidí. Na veřejnosti na to není nikdo zvědavej.

Rocker

Šel bych dál a nevšímal bych si jích,je to jejích věc.

Psychotic

Usmál bych se. Není mladá láska krásná věc? Zrovna jsem potkal mladý (hetero) pár v objetí a zvedlo mi to náladu – předpokládám, že na pohlaví nesejde.

yuko

Kdysi se to tajilo, dnes je to normalni. A pro ne samotne je lepsi, kdyz to na verejnosti priznaji a ziji tak normalni, spokojeny zivot s partnerem stejneho pohlavi. Tak jako se libaji muz a zena, at se libaji dva muzi, ci dve zeny, kdyz se maji radi.
Jasne, ze kdyz jsem je videla poprve na verejnosti, pripadalo mi to divne, ale pochopila jsem to a uz se tomu nedivim.

dalid

okazale bozkavanie na verejnosti je urcite porusenim slusneho spravania bez ohladu na pohlavie dotycnych osob. U hetero sa to ale obecne toleruje a nevidim dovod robit v tom pri gayoch rozdiely.

anonym

je to hezké, když se mají lidé rádi. rozhodně bych se k nim nepřidal a kdyby mě chtěli, tak je nakopu do jejich roz…ch zadků. já ani nevím, jak se pozná, kterej je máma a kterej táta. to je jedno, mě nedostanou.

ratava

To je zvlastni, pri potirani sikany u deti je ucime, ze jinakost neni duvodem k jakemukoliv odsouzeni, a sami se s jinakosti neumime smirit… prijde mi to, jako bychom je ucili cist a davali jim k dispozici jen omalovanky… cernobile…

surikata001

Byla bych úplně, ale úplně v klidu. Když jim to klape… Jedna česká modelka měla na svém Facebooku tohle: ( asi nebudu citovat úplně přesně, ale pokusím se ): „je úplně jedno, kdo koho miluje anebo s kým spí. Když se vám to líbí, natřete se klidně medem, vyválejte v peří a rozdejte si to třeba se šimpanzem. Každému, co jeho jest, když tím nikomu neubližuje a neobtěžuje okolí!“ – mimochodem, tahle slečna má vztah s mužem, se kterým se kdysi rozešla právě kvůli jeho náklonnosti k mužům a pak se k sobě vrátili a letos se budou brát… a jejich vztah jim mohou heterosexuální páry fakt závidět. Možná by na líbající se muže někteří lidé reagovali neadekvátně, ale sakra, žijeme v 21. století!!!

střevo

buď bych oba nakopal, nebo na ně zavolal policajty a dostali by trestní oznámení

Nuk nuk

Situaci už jsem zažila, takže se mi asi snáz odpovídá.
Navenek bych zůstala klidná, nemám potřebu plést se do něčích záležitostí. Na druhou stranu přiznávám, že vnitřně by mi to vadilo. Jak moc by záleželo asi na tom, jak vášnivě by se ti dva chlapci líbali. Jak už je tu vyjádřeno, ono to není nic k podívání ani u heterosexuálů, jen u homosexuálů by mi to vadilo asi ještě trochu víc.

luckykubrt

Jde z toho strach do jakého bahna prostopášnosti se lidé vrhají. Homosexualita není přirozená ani mezi zvířectvem jen lidé si musí vytvářet něco extra, aby si dokazovali svoji svobodu nezávislou na Bohu. Je to zrůdné jednání a Bůh takové lidi trestá.

vlcice048

Ja bych byla v klidu…jsem vuci homosexualum tolerantní

PeterNet

Takto – ať to bude znít jakkoliv blbě, mám to tak, že mám rád hezké věci. Když se na ulici líbají dva hezcí lidé, proč ne, může to být fajn pohled. Dva chlapi by měli mít soudnot – pokud si dají pusu, tak v pořádku, ale pokud se bude jednat o nechutné jazykové tornádo, nebude to hezké pohled a v tu chvíli mi nebude příjemně. Nikdy bych to ale v takové situaci nedal znát.

Oliku141

Usmála bych se a měla lepší den. Podporuji homosexuály a byla bych ráda, kdybych viděla, že se za sebe nestydí.

lososka

Za mě jednoduše FUJ, víc se k tomuto nemíním vyjadřovat. Ale jedno vím určitě, v tichosti bych kolem nich nepřešla. To fakt ne.

eva.brodska

Jako slashařce by mi to nevadilo, já takovým držím palce. Jsou to přece taky lidi… a některý dokonce moc fajn.

strapanka

Zostala by som navonok pokojna, no spytala by som sa ich vhodnou formou, preco sami proti sebe takto stavaju verejnost. Za svoju sexualnu orientaciu nemozu, ale suhlasim s Redy – nech ide o akykolvek par, intimnosti nepatria na ulicu.

KatkatkaW

Naprosto stejná, jako kdybych viděla líbající se heterosexuální nebo lesbický pár.

hippeace

No nic bych jim neřekla, většinou si to nechávám pro sebe, ale je pravda že by se mi to nelíbilo – ocucávat se můžou doma bez publika nic jim to neudělá.
Jen bych ještě uvedla na pravou míru že bych měla názor stejný i v příadě dvou žen i heterosexuál­ního páru.

Lgee

Igonoroval to

anonym

Dudu, takto přece reaguji a oslovuji na tebe. Proč náhle mlčíš?

dudu

ad lejdy.můn: a/ k tomu komolení – zadej si prosím do google slovo lejdy a koukni na nabídku
b/ můj názor je vyjádřen ve sdělení níže – Zjentekovi.

lejdy.můn

Jo takhle ty to myslíš… 😁

  1. angličtinu aktivně používám už zhruba 20 let, takže Gůůůgl opravdu nepotřebuji. Ale děkuji, že tolik dbáš o mou vzdělanost – je to od tebe opravdu krásné. :‘-)
  2. pokud ty se nejmenuješ Dušan Duvemblejt nebo tak něco, tak pak bys taky asi neměl mít přezdívku „dudu“. Vždyť je to komolení a prznění jazyka českého, ne? Co je to dudu?? Čeština tohle slovo nezná… tak jsi-li Čech, trochu úcty k mateřštině bych prosila. 😉
  3. a když už teda tak rád odkazuješ na strejdu Gůůůgla, zeptej se ho, jaký je rozdíl mezi ADRESOU a PŘEZDÍVKOU (tzv. nickem). 😁

Kdybys nemluvil v 'hádánkách‘ a řekl rovnou, že myslíš mou zdejší přezdívku, mohli jsme si tuto konverzaci ušetřit. 😁
Ale co, aspoň je sranda, viď? 😁

dudu

Už kdysi jsem zde vysvětlil svoji /jak správně poukazuješ/ přezdívku. Oslovovala mě tak dnes již téměř dospělá vnučka. Takže jde o trochu nostalgie. V tom ostatním zdá s, na Tebe nemám, takže tímto dialog končím.

lejdy.můn

Takže vidíš: tvá vnučka komolit může, ale já ne…

Pro příště: když už mermomocí budeš mít tu nutkavou potřebu měřit, měř alespoň všem stejným metrem.
Děkuji (a s přáním pěkného večera se loučím taktéž. 😉

dudu

Zjenteku věz, že právě se zde až překvapivě ztotožňujeme. Ať se kluci, ale i děvčata třeba po…rou, ovšem kdesi v separaci. Jejich současná veřejná prezentace je podle mého mínění jen kousek od provokace. A to bych na jejich místě nyní ani v budoucnu nepraktikoval!!!

zjentek

No, tak ti teda pěkně děkuju, žes mě v diskuzi „vzal do pusy“. Teď to vypadá, že ten druhej příspěvek níže je určený mně
Alespoň uveď na pravou míru, že to směřuješ pre michalko ..fuj, mně je blbě.

dudu

A zdali bys přijal velkého hubana i ode mne, lásko moje?

dudu

Barbakane, takto přece reaguji a oslovuji na tebe. Proč náhle mlčíš?

anonym

A to sem si měl vycucat z palce, že to bylo míněné na mně? Příště, dudu, oslovuj. Jinak k dotazu: přijal bych, proč ne, ale nesměl bys mi vcucnou mé růžovoučké trenýrky, hošíčku.

zjentek

uf, tak to michal´ovi spadol žuvr ze srdce..