Zlatý

Líbí se vám na světě ?

I když to občas nestojí za nic, tak potom člověk uvidí něco pěkného, nebo ho někdo potěší a zase je líp
http://leteckaposta.cz/…
Mě se tady líbí.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Líbí. Nikdo neodchází z tohoto světa rád a věřím že ani žádný jiný živočich.
Podle mně je to zákládní kód pudu sebezáchovy. Kdo ho nemá je nemocný nebo fanatik, ale to asi také nemoc.

Dudu. Nyní v prosinci mám 48. výročí manželství a nikam nejedu. Koupím si nový foťák( už to vypadá že si na něj vydělám) a pokud tělo ještě vydrží, vyrazím do hor a to hned po Novém roce.

Další odpovědi:

Bronzový

Na svete ano,ale ve svete ne.

Zlatý

:-) LÍBÍ :-)

dokud mám na světě rodinu, přátelé a důvod, proč tu jsem, tak myslím že na světě budu ráda, ať padají třeba i meteority :)

Zlatý

Ano a moc., zatím držím docela pohromadě, žena též a bezdůvodně mě nebacá, penze chodí pravidelně, už před časem chcípl pes a děti vypadly z domu. Respektuji, že někdy zemřu a musím platit daně. S paní se máme stále rádi nebo se alespoň snášíme a jestliže přežiji konec světa, určitě budu i nadále ze všech sil kazit a rozmazlovat vnoučata!
K výročí čtyřiceti let manželství osnuji příští rok vycestovat buť do jižního Španělska nebo za památkami starověkého Egypta.

Zlatý

Ano, ak by nebolo aj to, čo občas nestojí za nič, nepoznali by sme to dobré, to pekné, nemali by sme sa z čoho radovať.
Len ten, kto pozná smútok a žiaľ, rozozná radosť a dobro a dokáže sa zo života radovať.

líbí

Bronzový

Jsem na světě rád.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.