Filip84

Libí se vám motivační video pro „vévody“?

Tady:

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=r9t_pkeL­JT4

je motivační video pro „barony“, „vévody“ a všechny ostatní, které to tu nebaví, vidí svět jako špatný místo, lidi jako zlé skřety, etc. etc. etc., aby viděli, že to je blbost! Úplná kravina! 😎😀

Má to přes hodinu, jdou tam zapnout titulky a jejich automatický překlad do češtiny.

Nejlepší odpověď
Rokio

Ano, docela ujde.

Další odpovědi
aliendrone

Zkoukl jsem asi 5 min, déle to nešlo (kravstvo). Jako „vhodné motivačni video“ mi to nepřijde, protože svět/život JE SVINĚ (odhlédnu od personifikace, má-li smysl) a přesvědčování o tom, že „pravda a láska zvítězí“ mi přijde jako ÚMYSLNÉ uvádění v omyl (bez ohledu na důvod), tedy hnusná SVIŇÁRNA.

Svět/život není ani takový či makový, ono záleží spíše na tom, jaké si to uděláš. A takové to budeš mít. Přenášení viny někam jinam (bez ohledu na pozitivní či negativní) nikam nevede (všichni / všechno OSTATNÍ za to můžou, jen JÁ NIC, TO ONI). Raději jim nalít čistého vína. Takové video lidé podle mě doopravdy potřebují (si myslim), nikoliv „lakování světa / života na růžovo“ idiotsky pozitivním myšlením, které je v očividném rozporu s realitou (jak to dělají pravdoláskaři a další „dobroserové“).

Podle mne ze lží, i těch myšlených v dobrém úmyslu zpravidla nakonec vyleze zparchantělost. Podivej na bolševismus, JAK DOBŘE to asi zpočátku mysleli a KAM to dospělo. Lepší říci PRAVDU, i když je nepříjemná. ☺

elkon

Nesleduji kdejakou kravinu.

Filip84

aliendrone: Nejsi cílová skupina, nejsi pacient s hlavou v depresi – chápeš to? 😅 Oni potřebují „medicínu“, ne pravdu …

aliendrone

Filip84>>> Přijímám námitku. Faktem je, že nemám žádnou představu, CO se dotyčným v lebeční DUTINĚ vylíhne, natož CO se tam odehrává (JESTLI se tam vůbec něco odehrává). 😑

Pokud máš tou „medicínou“ na mysli nucenou euthanasii (přirozeně v co nejvíce humánní formě 😉 ), tak v zásadě žádný problém. Nicméně jsou i LEPŠÍ řešení (prověřená praxí)!

Tábory nucených prací kupříkladu. 😉 😂 😂

zjentek

Aliene, a tohle píšeš filípkovi, ano? Jako že „ten ví“, co má v lebeční dutině, ano? Tvl, tak to jsem o tobě měl vyšší mínění, bo…

To zdejší filip, až POCHOPÍ, jakou medicínu NUTNĚ POTŘEBUJE a KOLIK AŽ (!!!), tak to na př. já budu mít už „take fusy“ (obecně by se dalo říci, že podobný pomatenec v jeho současné formě existence pravdu již nestihne). Ale co… Počkáme a počkáme, co nám přirozeným taky zůstane, že… (a budeme skrytě nenásilně doufat že takový mezitím neučí či nepřednáší). 😉

Filip84

aliendrone: Já Tě mohu uvést do rámce, abys si dokázal vytvořit představu, jak jim to (některým a zhruba! To by bylo hodně obsáhlé, popsat všecky ty jejich 🤪 typy makovic! 😅) v té hlavě šmatlá:

Tak třeba jedeš tramwayí, osmičkou v Ostravě!!!, to jede z hl.nádraží až do Kyjovic-Budišovic, to je takové „putování Jana Amose“. Respektive, v Porubě musíš přestoupit na tramway č. 5, ale to je detail. No a protože jsi „baron“ a hlavatý, tak si nemůžeš sednout dozadu, ne, to nemůžeš, protože to by nešlo: sedneš si dopředu a budeš čumět na tramwayáka, jak kokot, protože jak bys jinak čuměl, když jsi kokot, že? 😅

No a teďka na nějaký zastávce bude přistupovat starší, šedivý chlap, a při nastupování se na Tebe podívá a poškrábe se na tváři. Kdybys nebyl „baron“, tak odvrátíš zrak, a dál si dědka nebudeš všímat, že. No jo, jenže jseš „baron“ hlavatý, takže si z toho vyvodíš, že jsi vyvolený. K čemu? To už je různé, také podle vkusu každýho soudruha pacienta s hlavou. Protože věř, že když budeš hlavatý „baron“, že se budeš hnípat v takových píčovinách. Budeš! Dopředu! Tak chlap na Tebe „mrkl“, a ještě Ti gestem (to poškrábání na tváři, ne? 😅) dal jasně najevo, že jsi vyvolený!

Prostě a jednoduše: nedokážou rozlišit podstatné od nepodstatného, věci, které se jich týkají a které se jich netýkají. Zabývají se vjemy, podněty, informacemi, kterými se zdravá osobnost nezabývá. Proto tak blbě čumí. Hodně blbě čumí!

Tak jako vem si: dejme tomu, že pořád jedeš tou tramwayí, ale tentokrát si sedneš úplně dozadu, abys měl o ni přehled (vím, blbost!, hlavatý „baron“ si nikdy nesedne dozadu, vždycky si sedne k řidiči, aby mohl otravovat!!!, ale potřebujeme to pro příklad, tak si to zkus představit! 😅). A protože jsi hlavatý „vévoda“, tak budeš po těch lidech čumět. No a akce vyvolá reakci, když po lidech čumíš, a ještě k tomu tak blbě, tak se po Tobě ti lidi taky dívaj, že? 😅 No jo, ale Ty si to začneš vykládat tak, že po Tobě čumí záměrně, protože ví, co si myslíš – čtou Ti myšlenky …

Takovou „komtessu“ hlavatou jsem poznal. Tak mi to popsala, to, jak ji lidi čtou myšlenky „krabičkami“ (nebyla technicky zdatná, ok? 😅), no a já ji říkám (budeme ji říkat Klára, ok? Nejmenuje se tak, ale X27c32 ji říkat nebudeme, ok? 😅): „Kláro, uvědomuješ si, jak na ty lidi čumíš?“ – „Já čumím!?“ – „Ne asi, ty krávo!“ Dobře, tak jsem ji zahrál ji samou. To já umím, já umím štěkat, výt, mňoukat a vůbec dobře imitovat, takže jsem ji to opravdu zahrál, včetně těch jejich blbých keců, atp.

To, vcelku, zabralo, ale stejně: když jsme šli venku, čuměla do lidí. Sice méně, ale pořád čuměla a pořád stejně blbě. Říkám: „Ty vole, víš, jak u toho vypadáš!?“ – „Ne!“ – „Tak pojď, já ti to ukážu!“ Tak jsem ji dovedl k výběhu s krávama. No a víš jak, krávy: Búuu!, tak já taky „Búuu“ a říkám: „pozdrav, ne?“ 😂 No a krávy na tebe začnou čumět, že jo. Krávy umí kvalitně čumět! 😎 Ony na to maj, asi, nějaký školení! Přebornice v čumění! 😎😂 A říkám: „Tak přesně takhle ty na ty lidi čumíš!

Jo, cosi z toho pochopila. Opravdu ji pustila představa, že každý na ulici jí čte myšlenky. No jo, no. Jenže oni si nic nespojí. Byla u doktora, seděla v čekárně, tam se kdosi na ni podíval (nebo nepodíval, ale to máš jedno: podíval!), a protože čekárnu u doktora jsme neprobírali: četl ji myšlenky, nemá ji rád, určitě ji chce zabít, určitě …, určitě …, určitě …! 🤷‍♀️🤪

Jenom pro illustraci, abys si udělal rámcovou představu! 😅

zjentek

Mamrd, cos tady z duše vyjádřil se dalo vyjádřit i jedinou prostou větou na př. „přehlížím na světě všechny kteří MĚ konkrétně o cokoli vyloženě NEPROSÍ bo teprve důsledné sraní na okolí mě se o nic neprosících vlastně utváří mou osobní jedinečnost tady na zemi díky níž jsem PRÁVĚ JÁ vlastně ten krásný a chytrý a BĚDA každému kdo by sral i na mě“… Jak prosté, ne, tak nač tolik řádků, demente🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Rokio

Filip84: To je typický projev schizofrenie.

Filip84

Rokyjo🤪: Ne, nejsou. Jsou to symptomy paranoidní schizofrenie (F20.0), involučních paranoidních stavů (F22.8), paranoidní psychosy či stavu (F22.0).

Filip84

Rokio: Ty si ho pusť 2× dneska, 1× zejtra, 1× pozejtří a 2× příští tejden! 😈