terry

Líbí se vám letošní upoutávky na Českého lva? Mně více než ty v předcházejících letech.

Liška je skvělý. A Ivana Chýlková také.
A hlavně ty nápady. :D
Doplňuji:
Liška v polokožených elesťácích, které dobře tvarují, nebo jak se Chýlkové vyznává a pak si dělá srandu – to jsou fakt dobré gagy 🙂

Nejlepší odpověď
Amie

Nějak TV nesleduji,pokud užtam něco běží, s radostí to ignoruji stejně jako tyto pořady… Ale ta soška je pěkná :)

Další odpovědi
numeriprimi

Já telku moc nesleduju, ale je tím úplně zahlcené youtube. Takže jednou mi to nedalo a mrkla jsem na to, když to bylo v boku jako reklama. A docela fajn, líbí se mi :)

briketka10

Lišku mám ráda odjakživa, Chýlkovou moc neznám, ale docela se ty upoutávky povedly jo jsou dobrý 😁

ale nedívám se nesnáším Bílou !!

Skeptik