panxnotdead

Líbí se vám, když kluk nosí košile?

A líbí se vám víc když má jen košili nebo tričko a na tom košili?

Nejlepší odpověď
badisko

ja nosim oboji …v lete napr je rozepnuta kosile vzdusnejsi nez triko..a navic v pekne kosili vypadas sik …o a taky …jsou pohodlne ale zalezi na materialu…

Další odpovědi
RyuzakiKate

Miluju košile, fakt je zbožňuju! Kdykoliv má chlap košili, musím mu ji pochválit, to jde prostě samo :) Sama je nosím, bohužel je těžké najít dámskou košili normální délky bez přihlouplých nápisů, obrázků, kvalitní a divných barevných kombinací, třpytek a podobných kravin…
Co se týče těch kombinací, tak se mi líbí oboje, jak na sobě, tak na ostatních – podle toho, jak moc velká je zima.

Drap

Líbí. Nosím jenom košile. V létě vyjímečně tričko. A jestli košili s tričkem , nebo bez ? To už vyjde na stejno, spíše záleží na počasí

Damiana

Líbí. Elegantní, dobře střižená košile je výrazný, mužný prvek. Ale triko (nebo ještě hůř – žebrovaté tílko – fújtajksl ble) pod ní nebrat. To celkový dojem jenom shodí a pak to vypadá moc „lidově“. Spíš pěkné sako nebo kašmírová vesta, pokud je dotyčnému chladno. Mám ráda decentní košile – s krátkým i dlouhým rukávem, nelíbí se mi výrazné barvy nebo havajský styl. Múj názor.:-)

HakitoCZ

Když nemam maskáče, nosím rád košile. Třeba k džínům ideální.

huxa

líbí se mi to také

Putra

Zrovna nedávno jsem nad tím přemýšlela..:)) A hned jsem usoudila, že zatraceně jo:))) Víc než trika. Zvláštˇ, když je dobře barevná

Hynek_SKPV

Líbí a moc. Je mi 17 let a dostal jsem se už do té fáze, kdy chci (nejen) vypadat jako muž. Nosím je přes půl roku a stále na mě někteří známí koukají a nechápou, že je to další z kroků ve vývoji muže. Nejen že v nich lépe vypadám, ale hlavně se perfektně cítím a moc se mi líbí i doplňky. Nechci nosit jen tu nudnou známou kombinaci triko+kalhoty, to už je dnes u většiny lidí v mém věku klišé. Opravdu miluji sofistikovaný a stylový outfit 🙂.

pizlicka

zrovna dnes,jsem priteli rikala,jak je roztomily.mel na sobe kostičkovanou kosili,a vypadal s rozcuchem na hlave s vyskou 185cm,jak přerostlé dítě 🙂

Vercule

No, tak tohle by mě taky teda zajímalo… Ovšem, zase… Jak objednat? Jak trefí míry, aby košile perfektně sedla?

Kajolka

No, to rozhodně se mi to líbí. Můj chlap třeba nosí jenom košile. Jojo, dá. Já mu je nechávám šít, to je jediná jistota kvality.

Lailinka

Ahoj, mám dotaz… Dá se někde objednat košile na míru?