Putin

Mám uniformu AČR vz95, je normální, že je blůza dost dlouhá oproti tělu?

Zdravím, mám uniformu AČR vz95, je normální, že je blůza dost dlouhá oproti tělu? Jestli to nevadí, když nasadím vestu atd ..
Doplňuji:
No spodek blůzy zasahuje asi 40 cm pod vrch kalhot (Jinak to neumím vysvětlit :D)

Nejlepší odpověď
setapouch

Samozrejme to nevadi. Nebo vadi. Nepises zadne info.

Mimochodem, na vojne ve vystrojaku velikost neresili :)
Doplňuji:
Pamatuju si, ze bluza sahala zhruba od pul zadku az pod zadek. Vestu jsem jako zakladaci nenosili, takze nevim. Nejlepsi bude vyzkouset to.