Zlatý

Líbí se vám česká krajina a české památky ? Nebo se vám celkově líbí více v zahraničí ?

http://leteckaposta.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Na 1. otázku: Ano
na 2. otázku: čo mám odpovedať, keď pre mňa je česká krajina súčasť mojej domoviny, ale politicky je to zahraničie? :(
(myslím, že nie som sama, kto rieši tento problém vo vzťahu Čiech a Slovenska)

Další odpovědi:

Stříbrný

Chyběl mi v té ukázce krásný Český Krumlov a Hluboká. Jinak, já bych žila kdekoliv, kde bych mohla být propojená s přírodou. Fascinují mě Plitvická jezera, kaňon Colorado, Francouzská riviéra, Florida i rýžování zlata na Aljašce. Bohužel tyto návštěvné pobyty si budu asi muset nechat na příští život:-(

I v zahraničí je spousta krásných míst. Jsem ale vlastenka. Na naši zemi nedám dopustit a vždy se domů vracím ráda. A dnes jsem si poprvé uvědomila, že už nejsem doma na Moravě. Za to Ti, drape, děkuji.

Zahraničí:) Bohužel..

Zlatý

To se neda rict jednoznacne ...libi se mi ceska zem ..ale libi se mi i zahranici ...ono to je spis tak ze kdyz je clovek delsi dobu na jednom miste tak mu urcite veci zavsedni at jses kde jses ......

Líbí se mi kniha od Rudolfa Vrby Vláda peněz, je to historická památka a má platnost i dnes. Každopádně se mě nelíbí zneužívání věty naše krásná zem v souv. s kritikou zdejších poměrů. Co je to česká krajina? Pole osetá solárními panely.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.