bolak

Líbí se vám česká hymna?

Nejlepší odpověď
quentos

Líbí

ve věku, kdy jsme se ji učili, to byl samozřejmě vopruz – to jsme z toho ještě nemohli nic mít. Ale dnes jsem přesvědčen, že je to ta nejkrásnější hymna.

Další odpovědi
Sůwa

Líbí

Je ale dost těžká, takže o sólový zpěv se může pokusit málokdo ( já tedy ne ) 🙂

mirlin

Líbí

Damiana

Líbí

Ale jak jsem zjistila i zde – zdaleka ne všem, a ne všichni vůbec považují za důležité ji znát.:-)
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/znate-nasi-hymnu

anonym

Líbí

S přibývajícími léty se mi líbí čím dál více. Člověk musí dozrát do věku, kdy začne bytostněji vnímat, o čem se vlastně v naší hymně zpívá. Je to nejkrásnější a nejvlastenečtější píseň, co znám.
Navíc je to zřejmě jediná píseň, kterou umí zazpívat úplně celý národ.

Bičiště

Líbí

brillant

Líbí

zjentek

Dá se...

was ist das

badisko

Líbí

libi a moc …jenze nejak jeste stale mam tendenci pokracovat …nad Tatrou sa blyska hromy divi biju…

briketka10

Nelíbí

celá, ještě se slováky se mi líbila víc,
bratia a nad tatrou sa blýská to byl
odvaz, ta naše mi přijde, jak žížala
na pitevně, fakt taková rozpůlená !!

Sopka

Líbí

anonym

Líbí

Nejlépe to za mě vyjádřili quentos a ocko.

TEREZA.B

Líbí

Má snad nějaký stát lepší?

osamělývlk

Líbí

bari

Líbí

Poklička

Líbí

Kamionak09

Líbí

bolak

zjentek: to neznáš nebo co? tak tady máš a studuj > http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_de­tailpage&v=-hpl4caJSrA#t=164s

zjentek

hmm.. tak to jsem neznal, dík za odkaz. Kdo to zpíval?

briketka10

to se mu moc nepovedlo :(