HonzikPernik

Líbají se psi? Systém rozmnožování je postaven od zvířat. Proč se lidé líbají a zvířata ne? To je nadstavba lidí?

Nejlepší odpověď
redy

Oni se raděj očichávaj pod ocáskem.:-)

Další odpovědi
anonym

Psi se mohou líbat akorát se svýma páničkama, ale mezi sebou ne, ledažeby se kousali.

Hodně lidí se nelíbá, protože na to nemají zuby.

anonym

já se také nelíbám

něco mi uniklo, ono se teď líbá zubama? 😁

bolak

opice se třeba líbaj, nebo spíš pusinkujou a některý psovitý šelmy myslím zase lížou jinýmu srst, i když nevím jestli ne jen potomkům, prostě každej zvířák to dělá jinak, oni třeba animálové taky nemaj svatby a nepředstavujou svýho milýho rodičům..a nedržej se za ruce když jdou spolu lesem, a samec neotvírá samici dveře vod auta.. a takovejch věcí by se určitě našlo spousta

jo, a tady se mrkni že se pleteš > https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Ykw3lGoK­SBU

Lucijej

Jak jsi přišel na to, že se zvířata nelíbají?
Např.: http://ekolis­t.cz/cz/zpravo­dajstvi/zpravy/va­lentynska-inspirace-z-rise-zvirat-cichavec-libajici

Wiki:
Na původ polibku jsou dva pohledy:

Podle Sigmunda Freuda a jeho následovníků má líbání přímou souvislost s pocity, které prožíváme jako kojenci při sání mléka z matčiných ňader. Protože jde o nejranější slastný pocit, je mimořádně silný.
Podle německé vědkyně Ingelore Ebberfeldové se líbání vyvinulo ze vzájemného očichávání zvířat. Když se pak předchůdce člověka naučil vzpřímenému postoji, obrátil svoji pozornost k horním partiím těla.