zjentek

Ležák 11%, alk. 4,8% obj., 0,5l sklo, 8,90 Kčs v akci Billa, Lidl, Penny, Hruška… Uhádnete, o jaké pivo se jedná?

Hlavolam.

Po jaký době (časový úsek ;p) je vhodný už přestat napínat a položit sem správnou odpověď?

Nejlepší odpověď
annas

U nás mají v akci Svijany v Bille a Albertu, cena Kč 8,90, 11°, alkohol 4,8 %..

--
Dopoledne jsem byla v Hrušce, měli v akci pivo Litovel, také 11°. Může jí třeba oblastní akce, jak jsem uvedla na začátku.

Další odpovědi
marci1

„Svijanský máz 11“. Jen dodám, že je to oblíbené pivo, které mám ráda hlavně v točené podobě. Svijany jsou malý soukromý pivovar který má i vlastní studny. 🙂

https://www.pi­vovarsvijany.cz/svi­janske-pivo/svijansky-maz-11

K Tvému doplnění: Dokud to vydržíš tajit. 🙂

aliendrone

Tak to vím na 100%! Je to pivo V AKCI! ;) :D :D

zjentek

Správná odpověď: Je to SVIJANSKÝ MÁZ.

zjentek

A sakra, doplněním otázky jsem si vyplítval „střelivo“ na doplnění finálový odpověď. Jeden z dalších nedostatků těchto stránek. No nic, napíšu odpověď do diskuze, i když tato důležitá informace nejspíš brzy zapadne v zapomnění, pokud tady bude Found pokládat důležité otázky takovým tempem..

zjentek

Palec dostali i ti, kteří odpověděli špatně. Aby se to neprozradilo…

anonym

Nemám doma žádné letáky. Co mám dělat?

anonym

Hruška? :D To je nějaký nový obchod?

annas

U nás ve městě jsou 2 prodejny, jde o bývalé potraviny Jednu prodejnu upravovali, takže vypadá moc pěkně. Otevřeli ji po tříměsíční rekonsstrukci.

Hruška má hlavní sídlo v Ostravě, takže spíš se objevuje na Moravě. má 455 maloobchodních prodejen.
http://hruska.info/

Třetí prodejnu majitelka prodala a místo ní vznikl coop.

quentos

Ne, starej… to je tak, když se neumí googlit… https://www.moh­ruska.cz/

Lamalam

Přesto, že zde vím úplně všechno, se musím přiznat, že i já o obchodu Hruška slyším úplně poprvé.

aliendrone

No chtěl jsem napsat nemlich to samé co Lamalam (s doplňkem, že to všechno vím navíc užasně a krásně atd. ;) :D), ale pozdě…

A to přitom znám i obchody jako je Žába (resp. Žabka), ale Hruška… to je pro mě novinka. ;) :D