ptáč

Létal kůň viděný v bouři v Mekce, nebo nelétal?

Flying Horse Seen in Makkah

Odpovědi
arygnoc

lietajú strechy, akékoľvek predmety včítane zvierat počas hurikánu (tajfúnu, orkánu, …)?
vidíme počas fatamorgány palmy nad terénom?

ľudské oko je nedokonalé, vníma niektoré veci inak, ako aké v skutočnosti sú.

lietajúceho koňa mohli vidieť, či lietal, je otázne (samovrah letiaci z 12-eho poschodia na rozdiel od paraglidera určite nelieta).

skôr by som povedal, že sa vznášal alebo bol videný, ako sa vznáša.
pokiaľ to nebol pegas.

;-Q

Ed sheeran

Kůň nejspíš doopravdy nelétal. Ale u mě doma se to teď stalo velkou diskusí. 🙂

bububabu

Ano je. http://cs.wiki­pedia.org/wiki/A­pokalypti%C4%8Dt%C3­%AD_jezdci