Jarmila

Kvalitní fotoaparát

Dobrý den, měla jsem telefon SE K750i, který měl naprosto úžasný foťák. Když se časem rozbil, tak jsem si koupila SE Hazel s 5megapix. foťákem. Ale kam se foťák hrabe na 750i! Prosím, nevíte někdo, u kterého mobilního telefonu SE (nebo i jiné značky) je podobný fotoaparát, jaký byl u SE K750i? Marně všude sháním mobil s podobným foťákem. Děkuji

Nejlepší odpověď
www

Stará a dobrá K750 ! 😁 Dám ti tip na „foťák s mobilem“, poněvadž obyčejné mobily dnes, ani od SE, takové fotky neumí a taky o něm uvažuji, je v prodeji za příjemnou cenu (mrkni třeba na Srovnání cen, Heuréka ap.):

Zdroj: www.mobilmani­a.cz/default.as­px?article=1125067

Další odpovědi
beer

Dobrej tip. Škoda jen, že internet umí jen GPRS, ne 3G. Ale na obyčejné věci to stačí..