ElissPriz

Tip na dobrý telefon ?

Potřebovala bych poradit . Vybiram si nový mobil . chtěla bych s qwerty klávesnici ale neni nutná . aspon do 5000 . Děkuji (nechci nokii)

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Ideální bude jít na web s parametrickým vyhledávačem, jako je např. czc a naklikat si parametry a ono to postupně omezuje výběr.

5 tisíc je už slušný limit na pěkný telefon s GPS, WiFi, 3G sítí, dotyk, OS

Další odpovědi
Fienir

Musíš napsat více informací. K čemu všemu ho budeš používat? (kromě telefování i k focení? k internetu?) Pokud nenapíšeš, jaké funkce by měl asi přibližně umět, může se stát, že se ti tu budou doporučovat mobily jako EVOLVE Ego