michalds

Mám neodbytný dojem, jako by měl někdo přijít a já v tu chvíli nebyl připraven

Tím někdo myslím Nejvyššího.

Další odpovědi
aliendrone

🤘

Určitě tento, ale…
Takhle brzy po obědě bys měl mít hladinku výrazně NIŽŠÍ! To, žes NEBYL připraven na někoho, kdo TEPRVE PŘIJDE, není podle mě žádné drama, které se nedá napravit.

Drama ovšem je, že ses asi rozhodl v anketách trumfnout Filipa84, nebo nevím, jak si tohle vysvětlit. 😉 ☺

jirka F

Mám neodbytný dojem, jako by měl někdo přijít a já v tu chvíli nebyl připraven

Policie nebo smrt.

zjentek

Rokio pojď též odpovídat, NEBLBNI! 🙏 Vím, že tady číháš, cítím tě!!! ☝

df

Tou první možností jsem procházel do krize středního věku, takže dost dlouho. Od té doby postupně přecházím do stavu přítomnosti.