Který významný spisovatel, prozaik, publicista, novinář a překladatel německé prózy byl synem Antala Staška?

Žil v období 1882 až 1952. Jaké bylo jeho pravé jméno?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Antonín Zeman

Zdroj: játo našel první

led

Mirku, Terryle,
rýchle prstíky nie su vždy zárukou pravdy. Mirek napísal meno Antala Staška. Jeho syn bol:
Ivan Olbracht, vlastným menom Kamil Zeman, (6. jan. 1882 – 30. dec. 1952)

Terryle

Mirku, sprosťáku, jsi moc rychlej, já měla i osobní zkušenost! Pche! :o)