Edison

Který TV pořad byste si vybrali?

Vše jsou skvělé pořady, všechny znám…

Jiná volba opravdu NENÍ, resp. je, ale zajímají mě právě tyto.

Nejlepší odpověď
Kepler

Velký šéf

Velký šéf věděl, že s čerty nejsou žerty, tak dal Popelce tři oříšky a mlátil ji tak dlouho, dokud mu nepráskla jak se budí princezny. Nějaké lepší sci-fi by nebylo?

Další odpovědi
aliendrone

Tři oříšky pro Popelku

S vyjímkou ideálního platónského světa matematiky máš v reálném světě VŽDY nějakým způsobem na výběr (i když se ti to někdy může jevit jinak). Já osobně bych zvolil možnost: „Než čumět na něco z toho, tak raději… (vyber si)!“ ;) :)

Kelt

S čerty nejsou žerty

U mne to jsou S čerty nejsou žerty s klasickými hláškami. A co bys na tý vojně chtěl dělat? Tam jsou jen vycházky, přehlídky , ale hlavně peníze.¨
Prostě Nárožný – Preiss výkon hodný Oskara. Jak se budí princezny – skvělý výkon Jana Krause.
Velký šéf do toho nezapadá, i když dobré. No a Tři oříšky pro Popelku zase vynikající Menšík.
A ještě jsi zapomněl s Tebou mne baví svět, to je taky dneska v televizi. A jak to dopadlo u nás? Kromě Velkého šéfa mám všechno na DVD. Myslel jsem si, že se budeme dívat na S čerty nejsou žerty, ale manželka si tam pustila Popelku.

elkon

Velký šéf

anonym

S čerty nejsou žerty

GM

Tři oříšky pro Popelku

Edison

Tak ono je všechno někde v půjčovnách… S čerty nejsou žerty taky umím prakticky nazpaměť. Všechno to jsou filmy naprosto skvělé… Proto to děsný dilema…

Edison

Tyjo Kepler…!! 😁 😁 Teď ještě co Aliendrone, Annas, Marci, Led… 😁

Edison

A to jsem už prošvihl S tebou me baví svět… a jistě i další…

Edison

Ha!! S tebou mě baví svět jde hnedle po Popelce… 🙂