Avatar uživatele
Edison

Který TV pořad byste si vybrali?

Vše jsou skvělé pořady, všechny znám…

Jiná volba opravdu NENÍ, resp. je, ale zajímají mě právě tyto.

Zajímavá 0 před 1589 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Velký šéf

Velký šéf věděl, že s čerty nejsou žerty, tak dal Popelce tři oříšky a mlátil ji tak dlouho, dokud mu nepráskla jak se budí princezny. Nějaké lepší sci-fi by nebylo?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Tři oříšky pro Popelku

S vyjímkou ideálního platónského světa matematiky máš v reálném světě VŽDY nějakým způsobem na výběr (i když se ti to někdy může jevit jinak). Já osobně bych zvolil možnost: „Než čumět na něco z toho, tak raději… (vyber si)!“ ;) :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

S čerty nejsou žerty

U mne to jsou S čerty nejsou žerty s klasickými hláškami. A co bys na tý vojně chtěl dělat? Tam jsou jen vycházky, přehlídky , ale hlavně peníze.¨
Prostě Nárožný – Preiss výkon hodný Oskara. Jak se budí princezny – skvělý výkon Jana Krause.
Velký šéf do toho nezapadá, i když dobré. No a Tři oříšky pro Popelku zase vynikající Menšík.
A ještě jsi zapomněl s Tebou mne baví svět, to je taky dneska v televizi. A jak to dopadlo u nás? Kromě Velkého šéfa mám všechno na DVD. Myslel jsem si, že se budeme dívat na S čerty nejsou žerty, ale manželka si tam pustila Popelku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Velký šéf

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

S čerty nejsou žerty

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Tři oříšky pro Popelku

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Tak ono je všechno někde v půjčovnách… S čerty nejsou žerty taky umím prakticky nazpaměť. Všechno to jsou filmy naprosto skvělé… Proto to děsný dilema…

před 1589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Tyjo Kepler…!! 😁 😁 Teď ještě co Aliendrone, Annas, Marci, Led… 😁

před 1589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

A to jsem už prošvihl S tebou me baví svět… a jistě i další…

před 1589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Ha!! S tebou mě baví svět jde hnedle po Popelce… 🙂

před 1589 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek