Který telefon je lepší?? Gigabyte GSmart Roma R2 nebo Lenovo A760??

ahoj chtěl bych poradit mezi těmito dvěma telefony Gigabyte GSmart Roma R2 a Lenovo A760 :?: :?: Gigabyte GSmart Roma R2: Mobilní telefon Dual SIM, 4" IPS 800x480, MediaTek MT6572 1.3GHz Dual-Core, ROM 4GB, RAM 1GB, fotoaparát 5Mpx + 0.3Mpx, FM rádio, WiFi, GPS, GSM, GPRS, HSPA+, Bluetooth 3.0, Micro USB, H.264, MP3, Li-Ion 1400mAh, Android 4.2 (Jelly Bean) Lenovo A760: Procesor: MTK MT6589 Cortex-A7, čtyřjádrový, 1.2 GHz OS: Android 4.1 (Jelly Bean) Displej: LCD IPS, kapacitní 4,5", 845 x 480 pixelů Operační paměť: 1 GB RAM Interní paměť: 4 GB Paměťové karty: microSDHC až 32 GB Fotoaparát: 5 MPx, videa v HD rozlišení Konektivita: Wifi, Bluetooth, GPS, microUSB 2.0, 3,5 mm Jack Baterie: 2000 mAh Rozměry: 135 x 65 x 9 mm Hmotnost: 135g Dual SIM: Ano Díky moc

Odpovědi:

Zlatý

Oba telefony splňují alespoň ten požadavek aby na nich byl nejrozšířenější operační systém, v těchto dnech je to právě Android a je to jakási záruka že alespoň nebudete mít nouzi o dostatek kvalitních aplikací a zájem vývojářů případně i technickou podporu lidí kolem, kteří velmi pravděpodobně budou používat stejný OS ...

Telefony jsou velmi podobné, na obou nebude problém provozovat pohodlně jakoukoliv aplikaci, výkon i RAM na to mají dostatečný.

Snad jen Lenovo A760 je přeci jen výkonější, má čtyřjádrový procesor MTK MT6589 ve srovnání s pouze dvoujádrovým procesorem telefonu Gigabyte. Má také lepší baterii, což je u těchto chytrých telefonů důležitý aspekt. Dal bych mu přednost před gigabytem.

Já bych volil Lenovo A760 kámoš ho mněl a vůbec si nestěžoval :)

Ahoj, mám GSmart Roma R2 jsem sním spokojen ale jen mě mrzí že klamou a Interní paměť má jen 1,4 GB a ne 4 GB jak všude udávají.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.