Který světový nebo mezinárodní den máte nejraději ?

Sama mám nejraději Světový den knihy a Mezinárodní den zvířat. ... Děkuji za odpovědi a i případné poznatky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

já se raduji i z všedních dnů ,nemusí být světové .....

Další odpovědi:

Zlatý

třeba dnes je Den Země věnovaný jaru a proti ničení životního prostředí..
http://cs.wikipedia.org/…
jinak mám ráda každý den, kdy se mohu radovat, smát a když mě nic nebolí a jdu v klidu na procházku s pejskem a kocourkem, kopu s ním fotbal :DD

Zlatý

Štědrý den

Zlatý

Nejraději mám ten den, v který se mi podaří ráno vstát. ať už je mezinárodní, nebo ne.

Zlatý

Z každého dne,kterého se dožiji.

Zlatý

Záleží na tom s kým ho člověk tráví. Pro mě je každý den strávený s mým mužem naprosto světový! :-)

Zlatý

Den svatého Berouse.
A pro briketku - Den Země je především o diskusi mezi veřejností, veřejnou správou a podnikateli zaměřené na péči oprostředí, ochranu nerostného bohatství, ochrany zemědělské půdy, stabilizace populace na Zemi, využívání obnovitelných zdrojů, recyklace atd.
Bohužel - diskuse na toto téma se u nás moc nekonají, maximálně se připraví nějaké akce na úklid prostředí, hrací programy pro děti atd. Bývaly doby, kdy i české děti měly možnost se setkat s vrcholnými politiky a tam jim klást i nepříjemné otázky.

Diskuze k otázce

Zlatý

briketka10

ad venkovan to píší v tom článku jinak bych to nepsala..
V moderním pojetí jde o ekologicky motivovaný svátek, upozorňující lidi na dopady ničení životního prostředí, a rozvíjející diskuzi o možných cestách řešení. V poslední době byla několikrát vyslovena myšlenka, že by svátek bylo lépe posunout na letní slunovrat, protože by hezké počasí přilákalo více lidí.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.