Lounas_CZ

Který smartphone s OS Android není vyráběný v Asii?

Vubec nezalezi na tom, kde byl vyroben, protoze kvalita bude stejna. Ale radsi nez financne podporovat nakupem telefonu napr.Cinu, tak to radsi koupim nejaky z Evropy. Idealne nejaka stredni trida (nepotrebuju ho pozlaceny a s diamanty), ale mel by mit co mozna nejmodernejsi hardware. Tech vyrobcu je jako safranu, mozna se najde nejaky startup, ktery vyrabi jinde nez v Asii. Za odpovedi dekuji.

Odpovědi
mvk

Blackberry Priv se vyrábí nadále v Mexiku (jako předešlé modely, které měly ještě OS BB).