Randomčlověk

Který seriál nebo film je váš oblíbený?

Na který seriál nebo film stojí za to se podívat?

Nejlepší odpověď
zjentek

Mentalista. Já totiž můžu, když jdou lidé do „hloubi pudla“ a nezastaví se jako tupci či tupé stádo právě tam, kam jim to přikazují pravidla a konvence, určované často psychopaty, považující stádo za tupce ještě před vydáním jejich vlastních, výše zmiňovaných předpisů. Pokud máš také rád dobrý čaj, vřele doporučuji. Anebo Maniak, když ne Mentalista. Proč? Bo tam zase hraje Emma Stone 🤷‍♂️

Další odpovědi
paul1

Tři oříšky pro popelku, i když jsem ho viděl mnohokrát.

Malvína

Zelená míle.

Mravenec

Můj TOP 1. film je Nedotknutelní. (2011)

Mám také rád FR komedie, kde hraje Louis de Funès a Pierre Richard

A české klasiky Chalupáři, krimi seriály,…

elkon

Je toho více, mám ve své filmotéce mnoho filmů a seriálů, velmi oblíbený film je Nebožtíci přejí lásce (s původním dabingem), seriály namátkou, Labyrint (tři série), 1. oddělení (tři série), Vzteklina, Haló, haló, Policie Modrava, Princip slasti, Expozitura a navazující Atentát, Medicopter 117 a další. Z těch co mají více částí a nemám je uložené, třeba Vraždy v Midsomeru, nebo Big Ben.

Ametyst

Seriál např. Jistě, pane ministře, nebo Haló haló, z poslední doby Fauda a Ve jménu vlasti. Filmů je mnoho, např. Avatar, z poslední doby K zemi hleď. Z českých filmů se mi líbila Teroristka, v podání Ivy Janžurové.

Rocker

Papírový dům,Wataha, Přes kosti mrtvých,30 minut po půlnoci,Hunger Games,Labyrin­t,Divergence,Gum­p,Avatar…

cappuccino

Muj pritel Monk – hned po Mentalistovi.

Rocker

Ještě mě napadl Totem vlka,Nedotknu­telni,Zátaras,Nej­vyšší nabídka,Promlče­no,Pustina,In­terstellar,Ilu­zionista,Doko­nalý trik,Hačiko,Al­fa,Bilý tesák,Osm statečných…

Mravenec

Zjentku Mentalista je super, mám i knihu. 👍👍👍

zjentek

Tak abychom ho zas nepřechválili… 🙊🙊🙊

Mravenec

🤣🤣