Avatar uživatele
Randomčlověk

Který seriál nebo film je váš oblíbený?

Na který seriál nebo film stojí za to se podívat?

Zajímavá 0 před 489 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Mentalista. Já totiž můžu, když jdou lidé do „hloubi pudla“ a nezastaví se jako tupci či tupé stádo právě tam, kam jim to přikazují pravidla a konvence, určované často psychopaty, považující stádo za tupce ještě před vydáním jejich vlastních, výše zmiňovaných předpisů. Pokud máš také rád dobrý čaj, vřele doporučuji. Anebo Maniak, když ne Mentalista. Proč? Bo tam zase hraje Emma Stone 🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Tři oříšky pro popelku, i když jsem ho viděl mnohokrát.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Malvína

Zelená míle.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mravenec

Můj TOP 1. film je Nedotknutelní. (2011)

Mám také rád FR komedie, kde hraje Louis de Funès a Pierre Richard

A české klasiky Chalupáři, krimi seriály,…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Je toho více, mám ve své filmotéce mnoho filmů a seriálů, velmi oblíbený film je Nebožtíci přejí lásce (s původním dabingem), seriály namátkou, Labyrint (tři série), 1. oddělení (tři série), Vzteklina, Haló, haló, Policie Modrava, Princip slasti, Expozitura a navazující Atentát, Medicopter 117 a další. Z těch co mají více částí a nemám je uložené, třeba Vraždy v Midsomeru, nebo Big Ben.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Seriál např. Jistě, pane ministře, nebo Haló haló, z poslední doby Fauda a Ve jménu vlasti. Filmů je mnoho, např. Avatar, z poslední doby K zemi hleď. Z českých filmů se mi líbila Teroristka, v podání Ivy Janžurové.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Papírový dům,Wataha, Přes kosti mrtvých,30 minut po půlnoci,Hunger Games,Labyrin­t,Divergence,Gum­p,Avatar…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Muj pritel Monk – hned po Mentalistovi.

Upravil/a: cappuccino

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rocker

Ještě mě napadl Totem vlka,Nedotknu­telni,Zátaras,Nej­vyšší nabídka,Promlče­no,Pustina,In­terstellar,Ilu­zionista,Doko­nalý trik,Hačiko,Al­fa,Bilý tesák,Osm statečných…

Avatar uživatele
Mravenec

Zjentku Mentalista je super, mám i knihu. 👍👍👍

Avatar uživatele
zjentek

Tak abychom ho zas nepřechválili… 🙊🙊🙊

Avatar uživatele
Mravenec

🤣🤣

Nový příspěvek